Jump to content
php.lv forumi

mysql_fetch_array() kļūda ar parametriem


_PUIKA_

Recommended Posts

Labvakar. :)

 

Īsāk sakot..

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given in C:\webserver\www\cms\includes\mysql.php on line 46

Jau pāris stundas cīnos ar šo problēmu, bet nekādi nevaru atrast atrisinājumu.

Izgūglēju visus iespējamos rakstus par šo un līdzīgām problēmām, bet visur viens un tas pats:

  • correct syntax
  • LIMIT fields
  • utt.

Re: kods zemākhttp://paste.php.lv/3f15505243f378f654869091bafd8a53

Liels, liels paldies jau iepriekš.

 

[edited] FALSE ALARM! Pats neticu, bet es to izdarīju. Tiešām.. programmēt no rīta, kad esi izgulējies ir daudz kvalitatīvāk..

kļūda? Aizmirsu iekš mysql klases - funkcijas query, atgriezt rezultātu ar return $query. :D

Edited by _PUIKA_
Link to comment
Share on other sites

Šīs ir visriebīgākās kļūdas! Reāli sanāk, ka Tu divas stundas čakarējies ar kaut kādu aizmāršības kļūdu.

Man šādas kļūdas ir 90% no visām, kas ir.

Link to comment
Share on other sites

Šīs ir visriebīgākās kļūdas! Reāli sanāk, ka Tu divas stundas čakarējies ar kaut kādu aizmāršības kļūdu.

Man šādas kļūdas ir 90% no visām, kas ir.

 

protams. bet pirms atradu aizmirsto izvadi, biju pārliecināts par to, ka vaina ir sintaksē.. izmēģināju 20x dāžādus veidus kā profilaksei attīrīt query no nevēlamiem simboliem. nekā..

un tad pēkšņi, kaut kas ļoti noguris no programmēšanas man lika paskatītities pašu funkciju.. un jāā.. jau 2x esmu šitā iekritis, betnu tagad esmu sev iekalis galvā.. comment, comment & AGAIN comment your code!

 

Pamēģini jquery beigās or die(mysql_error());

 

u made my day! :D Bet nu es varu atļauties pasmieties par tavu kļūdu.. tā kā esmu pārdzīvojis šīs nakts matu pilnīgu likvidēšanu uz galvas :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...