Jump to content
php.lv forumi

Msie Nepatīk .. Š ?


Vaterlo

Recommended Posts

Svieki

 

Problēma ir tāda jocīga. Man uz mājas kompja ir lokaalais serveris (PHP 4.3.1 / Apache 1.3.27). Man daži skripti ir utf-8 formātā. Kad es kādā no tiem izveidoju vienkāršu linku piem ...php?a=āē visi variabļi ar latviešu burtiem veidojas normāli, bet kad izveidoju linku kur ir lielais Š, MSIE izmet man "HTTP 400 - Bad Request", mozillā un operā viss ir kaartībā. Pie tam uzkacājot uz pastāvīga servera MSIE panem linku normāli. Varbūt nau jau labi likt linkā vispār latviešu burtus, bet kautkā jocīgi ka tas ir kritis tieši us lielo Š.

 

Varbūt kādam ir kādas idejas.

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

Svieki

 

Problēma ir tāda jocīga. Man uz mājas kompja ir lokaalais serveris (PHP 4.3.1 / Apache 1.3.27). Man daži skripti ir utf-8 formātā. Kad es kādā no tiem izveidoju vienkāršu linku piem ...php?a=āē visi variabļi ar latviešu burtiem veidojas normāli, bet kad izveidoju linku kur ir lielais Š, MSIE izmet man "HTTP 400 - Bad Request", mozillā un operā viss ir kaartībā. Pie tam uzkacājot uz pastāvīga servera MSIE panem linku normāli. Varbūt nau jau labi likt linkā vispār latviešu burtus, bet kautkā jocīgi ka tas ir kritis tieši us lielo Š.

 

Varbūt kādam ir kādas idejas.

Paldies.

man shitaa bija ar š un ž uz windows xp bez sp1 bet ar visiem ielaapiem. tas bija tad kad no sava backenda posteeju zinjas savaa lapaa, bet man tas risinaajums bija vienkaarshi uzlikt view->encoding->baltic(windows) un tikai tad likt postu.

toties zem win98 se man nekad shitaada lieta nav bijusi. bet iespeejams, ka tev ir kaada cita probleema, neticu ka par tik vienkaarshu lietu (kaa mans gadiijums) buutu puuleejies posteet forumaa :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...