Jump to content
php.lv forumi

Latviešu projekts Einplac CMS


Renat

Recommended Posts

Jāsaka tā, man vēl neviens wordpress veidotais saits nav paņemts priekšā. Nākošais, man liekas tie, kuri saka, wordpress šitāds, wordpress tāds, nav ar viņu tā ilgāk un pamatīgāk pastrādājuši, protams, daudzi teiks, ka wordpress der tikai blogiem, utt... bet patiesībā tā nemaz nav.

 

Vienīgais, kur es varētu piekrist, ka iespējams, kāds spraudnis varētu būt caurs, vai kā savādāk, bet ja visu dara ar apdomu, tad viss ir kedās.

 

Par CMS ideju kā tādu, +1, protams, šeit var saskatīt nelielu biznesiņu apakšā, kur kaut ko iedod pa free, pieradina cilvēku, bet beigās supports ir tikai par maksu. Core faili nokriptēti, utt... a ko tad darīt kaut kādam klientam, kam viss strādā un apmierina, bet vajag kaut ko klāt, sanāk griesties pie oficiālā supporta, par extra naudiņām, lai pietaisa fīču.

 

Ok CMS džeki pietaisa fīču klientam, un reizē to pašu fīču jau uz priekšdienām izmanto arī citiem klientiem, līdz ar to rodas projekta segums, kur visu projektu finansiāli uztur, paši klienti.

 

Tā vismaz dara aizjūras CMS sistēmas. Šis ir tikai mans subjektīvais viedoklis, varbūt tā pat nemaz nav.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 47
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Labojums tas nav mans biznesa plāns, man tāds nemaz īsti neinteresē, pārāk liels čakars un konkurence, lai pie mūsu apstākļiem kaut ko tādu izbīdītu cauri.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...