Jump to content
php.lv forumi

Darbs


jbr

Recommended Posts

Piedavajam darbu studentam, kas prot html, javascript, CSS, xhtml. Darbs saistīts ar dizainu graizīšanu (ir *.jpg fails, kurs jasagraiza atbilstosi standartiem, lai normali varetu apskatit gan uz IE, gan citiem browseriem).

Darbs loti labi apvienojams ar studijam.

 

Ja ir kadi sikaki jautajumi, sutiet uz mailu: [email protected]

Link to comment
Share on other sites

Ak tad taadi ir tie

Manuprāt viss ir ok.

Tākā Latvijā principā web related lietas nemāca / vai arī tikai ļoti virspusēji, darbaspēks ir jāveido pašiem.

Pašmācības ceļā process parasti ir krietni lēnāks, nekā ja cilvēks tiek piesaistīts reāliem projektiem (pēc paša pieredzes), kur jārisina aktuālas nevis tikai iedomu problēmas. Protams pastāv zināms risks par gala produkta kvalitāti, taču tā jau ir projekta vadītāja problēma un pārraudzība ;)

Link to comment
Share on other sites

Manuprāt viss ir ok.

Tākā Latvijā principā web related lietas nemāca / vai arī tikai ļoti virspusēji, darbaspēks ir jāveido pašiem.

Pašmācības ceļā process parasti ir krietni lēnāks, nekā ja cilvēks tiek piesaistīts reāliem projektiem (pēc paša pieredzes), kur jārisina aktuālas nevis tikai iedomu problēmas. Protams pastāv zināms risks par gala produkta kvalitāti, taču tā jau ir projekta vadītāja problēma un pārraudzība ;)

12634[/snapback]

 

Tam es pilnīgi piekrītu, pats arī esmu tādas sistēmas produkts.

 

Vienkārši nedaudz uzjautrināja tas teikums. Jo tur ir pateikts pretējais. Es nebiju domājis to kā nosodījumu, bet kāpēc mānīt pašiem sevi un citus ?

Link to comment
Share on other sites

Ak tad taadi ir tie:
Kvalificēti speciālisti

Uzņēmumā darbojas kvalificēti speciālisti programminženierijas, dizaina, sistēmu administrēšanas, kā arī interneta mārketinga jomās.

12632[/snapback]

 

a kur problēma?

Teiksim, 3. kursa datorzinātņu bakalaurs LU to visu pietiekami labi jau var pārzināt.

Link to comment
Share on other sites

Teiksim, 3. kursa datorzinātņu bakalaurs LU to visu pietiekami labi jau var pārzināt.

te gan bij teikts
kvalificēti speciālisti programminženierijas, dizaina, sistēmu administrēšanas, kā arī interneta mārketinga jomās

kvalificēti ;)

 

veelreiz saku ka piekriitu ka taadi vareetu un var to dariit. es vienkaarshi piesienos tam tekstam kas ierakstiits lapaa. Neiet runa vai vinji var vai nevar, iet runa par dezinformaaciju :)

Link to comment
Share on other sites

te gan bij teikts

 

kvalificēti ;)

 

veelreiz saku ka piekriitu ka taadi vareetu un var to dariit. es vienkaarshi piesienos tam tekstam kas ierakstiits lapaa. Neiet runa vai vinji var vai nevar, iet runa par dezinformaaciju :)

12644[/snapback]

 

Domaju, ka nav pamata piesiets tam, kas lapā rakstīts. Ir pietiekami kvalificēts vadītājs, kurš sākumā, kamēr darbinieks iegūst pietiekamās zināšanas, pārbaudīs viņa kodu.

Link to comment
Share on other sites

12632[/snapback]

 

a kur problēma?

Teiksim, 3. kursa datorzinātņu bakalaurs LU to visu pietiekami labi jau var pārzināt.

12641[/snapback]

 

Ar 3aa kursa IT studentiem ir viena liela problēma - pārsvarā visiem jau sāk interesēt nopientākas lietas par html koda graizīšanu....

Link to comment
Share on other sites

Ak tad taadi ir tie:
Kvalificēti speciālisti

Uzņēmumā darbojas kvalificēti speciālisti programminženierijas, dizaina, sistēmu administrēšanas, kā arī interneta mārketinga jomās.

12632[/snapback]

 

Jebkurā uzņēmumā tak ir kārtīgi speciālisti un mācekļi, kas kādreiz arī būs speciālisti. Nezinu nevienu nopietnu uzņēmumu, kas aicinātu darbā tikai augsti kvalificētus speciālistus. Bieži vien ir vieglāk izaudzināt speciālistu pašiem nekā paņemt jau gatavu un tad mēģināt izmainīt viņa domāšanu tā, kā vajag fimai.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...