Jump to content
php.lv forumi

Cross-domain bilžu upload ar Ajax un rezultātu apstrādi


Rincewind

Recommended Posts

Varbūt kāds ir saskāries. Kā saprotu ajax uz citu domēnu upload taisīt nemāk dēļ Same Origin Policy.

Ko tam būtu labāk izmantot, easyXDM vai ar iframe (kā es saprotu var gan no pamatlapas izsaukt frame js funkcijas, gan otrādi)?

 

Pats vēl mēģinājis neesmu, pagaidām gribu uzzināt uz kādām problēmām var uzrauties.

Link to comment
Share on other sites

Uz citu domēnu to tādi nesanāk. aubos vai būs rīki kam tādam. Nu pats padomā,gribi tagad man no sveša domain failu uploadot bez manas ziņas...

cita lieta, protams, ja tas domēns ir Tavs un sapīts ar reālu serveri Tavu. Tad jau jā, ar CURL pasēdi tur lai ielādē to failu. Bet tadarī nav garrntija, ka sanāks tā, ka gribi. /es tikai muldu, provējis neesmu ko tādu/

Edited by mounkuls
Link to comment
Share on other sites

Ajax upload-ot failus var tikai uz HTML5 browseriem, kuriem ir drag and drop file funkcionalitāte. Pārējie browseri ar ajax failus uploadot nevar, jo vienkārši nevar tikt pie failu bināriem datiem. Praksē uploadu, lai lapa nepārlādētos, realizē ar, vai nu flash objektu, vai arī iframe. Iframe upload-ot failus varēs arī uz cita domeina, tikai js funkcijas savā starpā starp šo iframe un pamatlapu nevarēs izsaukt tiešā veidā. Sazināties ar ifreimu uz cita domeina var, ar speciālu html5 funkcionalitāti, kura atkal nav uz visiem broseriem, vai ar ifreima url-as hash mainīšanu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...