Jump to content
php.lv forumi

Universitāte (programmēšana)


devoz

Recommended Posts

Es ieteiktu RTU DITF. Pilns ar budžeta vietām un kaut ko jau iemāca no programmēšanas.

3. kursā ir padziļinošs kurss PHP, kas pašam jāizvēlas.

Datubāzes ir ļoti lielā līmenī pie Eiduka.

Šabos, ka gribēsi maksāt par mācībām.

Pats pabeidzu to iestādi un esmu tīri apmierināts.

Labi attīsta loģisko domāšanu un visu ko nezini var samacīties.

Link to comment
Share on other sites

Starp citu, kādi ieteikumi maģistra studijām? Savulaik iestājos LU Datorzinātņu Maģistros, bet paša stulbuma dēļ nepabeidzu (nelikās tobrīd arī tik nozīmīgi).

 

Kāda pieredze ar LU Maģistriem, uz šo dienu? Kādas alternatīvas Latvijā? Ārzemju varianti/online varbūt varētu interesēt, bet īpaši nefanoju par būšanu svešam starp svešiem.

Link to comment
Share on other sites

Starp citu, kādi ieteikumi maģistra studijām? Savulaik iestājos LU Datorzinātņu Maģistros, bet paša stulbuma dēļ nepabeidzu (nelikās tobrīd arī tik nozīmīgi).

 

Kāda pieredze ar LU Maģistriem, uz šo dienu? Kādas alternatīvas Latvijā? Ārzemju varianti/online varbūt varētu interesēt, bet īpaši nefanoju par būšanu svešam starp svešiem.

 

Pabeidzu LU Datorzinātņu maģistrus 2007. gadā, man ir sajūta, ka tas bija lieki. No sarunām ar kolēģiem ir sajūta, ka nekas diži tur nav mainījies arī šobrīd. No otras puses tas arī ir stipri atkarīgs no katra paša individuālās motivācijas un mērķiem, kāpēc tas maģistrs ir vajadzīgs. Arī manā laikā pēc skata bija visai daudz cilvēku, kas ar šo programmu bija apmierināti.

Link to comment
Share on other sites

Es turos pie uzskata, ka, ja vajadzīgas zināšanas, tad pašmācību ceļā apgūsi daudz vairāk un to ko vajag, protams, ja ir pietiekami daudz saprašanas, lai saprastu, ko vajag. Ja vajadzīgs papīrs, tad protams var mācīties augstskolā.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...