Jump to content
php.lv forumi

Sry, bet jau apriebies...


revolucionars

Recommended Posts

  • Replies 45
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Shis nav tas gadijums kuru salidzinat ar egiptes un libijas problemam.

 

Sheit iet runa par musu pashu daGrevis, neuzskatu ka butu jaatlauj parastam (anonimam) lietotajam apcelt citus lietotajus, just like that.

Sanak, kads anonimi varetu sakt par tevi codez visadus tekstus sakt rakstit, ka tam tur nepatik kadas tev ausis, citam ka tev patik visiem teikumiem gala punktu likt.

 

 

Do we need this?

Link to comment
Share on other sites

Shis nav tas gadijums kuru salidzinat ar egiptes un libijas problemam.

Gadījums pat ļoti ir tas.

Revolucionārs - kāds no lietotājiem ar uzliktu sejas masku, lai pret viņu un viņa ģimeni netiku veiktas represijas, izgājis ielās (beztēmas forumā), lai protestēto pret pastāvošo varu (daGrevis), pret apspiešanu un cenzūru (lietotāja teiktā satura maiņu). Viņam protams ir cita alternatīva - pamest valsti (doties uz citiem forumiem), bet būdams revolucionārs jau 5. paaudzē, viņš izvēlējies cīnītāja ceļu.

 

Sheit iet runa par musu pashu daGrevis, neuzskatu ka butu jaatlauj parastam (anonimam) lietotajam apcelt citus lietotajus, just like that.

Nav jau vienkārši tāpat. Tika mainīti cilvēka rakstītie teksti, līdzīgi kā cenzūra Ēģiptē, Lībijā un Latvijā.

 

Sanak, kads anonimi varetu sakt par tevi codez visadus tekstus sakt rakstit, ka tam tur nepatik kadas tev ausis, citam ka tev patik visiem teikumiem gala punktu likt.

Tu gribi apspiest vārda brīvību? Ar ko tu esi labāks par asiņainiem diktatoriem?

 

 

 

P.S. Iepriekšējo uztvert caur sarkasma prizmu, ja to nedarījāt jau lasot.

Link to comment
Share on other sites

Nē, tas nav codez. Pie IP adresēm viss stāv kā "melns uz balta" rakstīts.

Vēl par to tekstu labošanu... Nav runa par to, ka Es brutāli paņemu un pārrakstu to, ko lietotājs ir uzrakstījis...

 

Tikai un vienīgi šādi:

 



Nācās lamuvārdus aizstāt ar zvaigznītēm! /[i]daGrevis[/i]/

Link to comment
Share on other sites

Tad nu drāmas nobeigumā, kas ar šo viss tiek panākts ? Manuprāt nekas.Viss kas varētu notikt drīzāk ir novēlēt daGreivim jauku moderēšanu forumā un viss. Taču, lai cilvēks ņemās, ja patīk, liekās mierā normāls čalis, tagad kā teiktu - "Nebur te drāmu".

btw codez manuprāt vienmēr ir spējis iegūt galveno balvu drāmas operācijās.

Link to comment
Share on other sites

Nē, tas nav codez. Pie IP adresēm viss stāv kā "melns uz balta" rakstīts.

Ja es gribētu palikt anonīms un tāpēc veidotu jaunu profilu, tu domā, ka es ietu no tās pašas IP?

Man šķita, ka es šeit neesmu licis CS HELP ME topikus un esmu atstājis nedaudz intelektuāli spējīgāka cilvēka iespaidu.

Link to comment
Share on other sites

Ja es gribētu palikt anonīms un tāpēc veidotu jaunu profilu, tu domā, ka es ietu no tās pašas IP?

Man šķita, ka es šeit neesmu licis CS HELP ME topikus un esmu atstājis nedaudz intelektuāli spējīgāka cilvēka iespaidu.

 

Bet tas tevi padara atshkjiriigu un tu pirmais uzreiz kriiti aciis!!! Taa kaa es joprojaam domaaju, ka tas esi tu...CS (1.6) or DIE!!!

Link to comment
Share on other sites

Bet tas tevi padara atshkjiriigu un tu pirmais uzreiz kriiti aciis!!!

Tu jau arī tādus topikus neveido. Varbūt revolucionārs esi tu?

 

P.S. Ja gribat atrast vainīgo un ir aizdomās turamie, tad var mēģināt salīdzīnāt pēc saīsinājumu lietošanas un citām niansēm ar aizdomās turamo postiem.

1)Pirmajā postā šajā topikā revolucionārs lieto tādus saīsinājumus kā: sry, vnk, kkāds

2)"takā" nepareiza lietošana

Edited by codez
Link to comment
Share on other sites

un kad tas tiks atrasts? Kas tad notiks?

Viņu dzīvu uzdurs uz mieta un novietos centrālajā laukumā, kur viņš 3 dienas saulē mocīsies, līdz nomirs par biedu citiem.

Bet revolucionāru gars ir nesalaužams un nemirstīgs, pēdējā elpas vilcienā tas izkliegs vārdu: "Brīvībāāāāā" un no šīm skaņām, atbalsojoties visās malu malās, dzims jauni revolucionāri jaunām revolūcijām.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...