Jump to content
php.lv forumi

Sry, bet jau apriebies...


revolucionars

Recommended Posts

  • Replies 45
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Un tieši kādus tad vārdus tu lieto, kad pamanies padirst dienas darbu ?

Tas bija man domāts?

 

Ar "lamuvārdus nevajag" šajā gadījumā es biju domājis - ka viņus te nevajag - (bet katrs jau var darīt ko grib...).

 

Tiešām neviens vairs nav kaut cik kulturāls? (es jau nesaku, ka pats būtu dievs :) - bet pacensties vismaz nerakstīt...)

Edited by Aiviss
Link to comment
Share on other sites

piekrītu, ka lamavārdiem šeit nav vieta, bet labot cita postus ir vēl sliktāk, jo tu būtībā citiem liec domāt, ka tas, kas rakstīts ir tā autora rakstīts, kaut gan patiesībā, to darījis moderātors. Ja labo, tad jālabo tā, ka tas ir viennozīmīgi saprotams, ka konkrētais saturs ir moderātora ģenerēts. Tad jau labāk likt warningus un postošanas ierobežojumus uz laiku.

Link to comment
Share on other sites

rATRIJ`s sagrauj visu ko vien var sagraut, un uzvar visur, kur vien var uzvarēt ar savu postu.

Nav nozīme, kāds cilvēks un kurš, galvenais lai dara savus pienākumus - that`s all.

Noklopē šito ciet, nav ko diskutēt, tas kas IR, tas arī IR, lai šancē.

Link to comment
Share on other sites

Nu, jā, savā ziņā varētu piekrist Revolucionāram.

Dažreiz tie posti, kuri pārsvarā sastāv no "xD", "=D" nedaudz kretinē. Es nezinu tiešām, kāda jēga ir krāt postus.

Bet visā citā ziņā par daGrevi neko sliktu nevaru teikt.

 

 

 

 

Revolucionāru par moderatoru!

Link to comment
Share on other sites

Nu, jā, savā ziņā varētu piekrist Revolucionāram.

Dažreiz tie posti, kuri pārsvarā sastāv no "xD", "=D" nedaudz kretinē. Es nezinu tiešām, kāda jēga ir krāt postus.

Bet visā citā ziņā par daGrevi neko sliktu nevaru teikt.

 

 

 

 

Revolucionāru par moderatoru!

 

 

Tu, klausies, puis! Neko sliktu nevari teikt? Un kā vel vari!

Kāpēc uzreiz mani par moderatoru? Tu appīpējies neesi?

Link to comment
Share on other sites

Man drīzāk liekas, ka šī saruna nav par to, ka Tev kas nepatīk tajā, ko rakstu vai tajā kā rakstu. Drīzāk kaut kas personisks. Esmu Tevi aizskāris vai kā? Kaut kas skauž? Nu liekas pavisam jocīgi...

Link to comment
Share on other sites

Tā kā nepiederu pie aktīvajiem rakstītājiem,bet vairāk pie tiem,kas šeit ienāk vienīgi palasīties pa kādai idejai un citu risinājumus kādai problēmai,sākumā arī nereāli kaitināja Grēvja flūdošana visās iespējamajās tēmās,bet skatoties no otras puses-sākumā jau daudzi nav bijuši ideāli,bet pēc laika kļūst par labiem komūnas biedriem,nomainot "vecos" bukus,uzturot forumu pie dzīvības,un pacietīgi atbildot pat uz vistracinošakajiem CS'istu jautājumiem.Šis vairāk izskatās pēc gadījuma,kad ir daudz enerģijas un vēlme visur iesaistīties,kas jau nav slikti līdz brīdim(ja nesāk kļūt traucējoši).Ar Grevi būs viss kārtībā gan jau :) Ir daudz palīdzējis arī tiem,kurus būtu pa taisno uz googli jāsūta,dalās ar zināšanām un visādi citādi ir ok.

Link to comment
Share on other sites

Pēdējais spams no Manis.

 

Turpmāk centīšos, pirms rakstu, piedomāt, vai kādam tas arī interesē... Un par smaidiņiem. Kā redziet - nav vairs. Un nebūs. Ne velti Man zem avatara ir rakstīts "Māceklis".

Link to comment
Share on other sites

Revolucionar.

Ieklausies tajā, ko saka 404. Arī par mani to pašu varētu pateikt. Neuzskatu ka daGrevis ir jājūtās pie kaut kā vainīgam. Vainīgam ir jājūtas tev

 

1. par anonimitāti - bailes atzīt ka TEV nevis kādam ir nepatika pret Grevi;

2. par nepieklājību - varbūt tagad, kāds izcils darba devējs pēta Grevis content`s un ierauga "Grevis ir lo*s, banojiet vinu ara" un vairs nav ieinteresēts viņā;

3. par bērnišķību - ja ir nepatika, to parasti uzraksta cilvēkam Pm/Mail, vai uzzvana ja ir iespēja. Cits gadijums ir nosūtīt kādam no administratoriem par Grevis nepilnībām..

 

e.t.c.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...