Jump to content
php.lv forumi

Pārdodu iesāktu gamming-portal vebu


goma smile

Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Lai kāds arī nebūtu kods,bet runa jau iet par to,ka čaļi vēlas vienkārši pārliecināties,vai esi spējīgs uz ko vairāk par html,un attiecīgi tiesīgs tirgot šo skriptu.Elementāri tak :) Lai cik labs vai slikts nebūtu programmētājs-viņam būs ko parādīt pat tad ja tas ir risks saņemt daudz kritikas.Kaut ko tak vairāku gadu laikā esi uzrakstījis.Kur problēma kādu fragmentiņu iemest pieredzes apmaiņai? Source kļūs tikai labāka,ja tiks uzlikta uz apspriešanu. + vēl bezmaksas reklāmu dabūsi.

Edited by 404
Link to comment
Share on other sites

Es pateikšu kā ir ar identy.lv, tas nebūs nekāds noslēpums, ka man par programmēšanu nemaksāja (radinieks īpašnieks), un takā lai saits būtu "krutāks par citiem" vaig vissu laiku kko ielikt, galveno kārt tas ir laiks, šo gadu laikā vairāk kā 1000 negulētu nakšu, un veselība, kaut man ir 'nežēlīgi kruts monitors', bet vienalga acis nodilst, tapē es jau kādus 3 mēnešus neesu neko veidojis un identy izdomāja pāriet atpakaļ uz IPB un nu jau kā 3 mēnešus neesu neko darijis. Tapēc es arī pārdodu kko no pēdējā 'Krutākā'

Link to comment
Share on other sites

Gan jau, ka ne pa tēmu, bet man negribētos rādīt sava koda atgriezumus tikai tāpēc, ka pašam tie liekas gana niecīgi un ir kauns par par nejēdzībām. Dažreiz tomēr lietderīgāk būtu ko parādīt, jo tad vari nedaudz arī iemācīties un pieslīpēt to, kas jau ir.

 

Īsti nezinu, ko visi cenšas ieraudzīt, jo autors teica, ka funkcijas ir tikai dažas un viens "sūds", kas to visu griež, ja pareizi atceros iepriekš minēto.

 

Interesanti ir tas, ka bija minēts, ka pieredze ir 5ci gadi. goma, nav jau arī obligāti jāiet speciāli kursos, lai pašmācības ceļā, praktiski darot, piecu gadu laikā sasniegtu kādu līmeni. ^^

 

Nevar nepiekrist augstākminētajam. Parasti spēcīgi skripti tiek laisti +/- klajā, lai pakārdinātu klientus. Bet šeit tā pavisam noteikti nav. Tāpēc, ko jūs cenšaties no viņa izvilināt, ja tur tā īsti nav ko rādīt?

Link to comment
Share on other sites

Klase vienīgi ir mysql_query un viss

Tātad visā kodā ir tikai viena klase, kas ir wrapperis piekš mysql .. skaidrs.

 

Nevar teikt ka izdarīts ir daudz, bet ir uztaisīts pats kodols ko es saucu par GOMACORE V5 kkas līdzīgs MVC, bet vieglāks + bez nevajadzīgiem sūdiem - viegli saprotams. Izveidota queriju klase: super lieta(ja izproti kā strādā, praktiski nav iespējams veikt injekcijas), uz jquery plugina(mask)ielogošanās, un tas arī viss - kr4 ir uztaisīta iekšiene + līdzi nāk mysql db.....

 

Tātad ir uztaisīta "iekšiene" un viena pati mysql klase .. un kuru nevar rādīt, jo tā ir ļoti svarīga .. skaidrs

 

p.s. jā moš liekās ka tas nekas nav, bet patiesībā šīs ir mazās cenas vērts, jo iekšā ir ielikta ~ 5gadu gudrība, kas vissu laiku tika upgreidota, īsāk sakot labs sākums ;)

Piecu gadu gudrības rezultātā tev ir viens wrapperis priekš morāli novecojušā mysql_* un MVC bez neviena objekta.

Dīvaini. Es php māku tikai 4us gadu, un man liekas, ka tu mēģini cilvēkus apkrāpt.

Link to comment
Share on other sites

Kautko izvilku arī no autora

[18:28:36] php.lv - goma smile: ša
[18:30:19] php.lv - goma smile: function content(){
global $es;

if(get_var('cat')){
 $fails = "pages/" . get_var('cat') . "/saakums.php";
 if(file_exists($fails)){
include $fails; 
 } else{

  print_r($_GET);
  echo '<br />404';
 }
} else{
include $fails; 
}
return;
}
[18:34:26] Matīss J.Ā.: Tā ir visa tava sistēma?
[18:34:33] Matīss J.Ā.: Tā viena funkcija
[18:34:39] php.lv - goma smile: nē vel 4

 

Edit: autors pamanīja, ka es te ieliku viņa funkciju. Ceru, ka mani neiesūdzēs :D

[18:40:26] php.lv - goma smile: kropļu bars
[18:40:36] php.lv - goma smile: Jumz žogli vaig sadalīt 1000 daļās

Edited by m8t
Link to comment
Share on other sites

function content(){
global $es;

if(get_var('cat')){
	$fails = "pages/" . get_var('cat') . "/saakums.php";
	if(file_exists($fails)){
		include $fails;
	} else{

		print_r($_GET);
		echo '<br />404';
	}
} else{
	include "pages/news/saakums.php";
}
return;
}

OMFG :@

 

Es programmēšanu esmu apguvis tapēc ka bērnībā nebija "krutais" spēļu dators un man nebija intereses par datorspēlēm, un man nav tāda skolotāja, kas teica ka vaig taisīt tā tā kā, lai pasaka: "Es nāku no pagrīdes, man bija slāpe ko radīt", bet tagad tā vairs nav.

 

Peace!

Link to comment
Share on other sites

emm ... vai es esmu vienīgais, kuram liekas, ka tur kaut kas smagi nav pareizi ?

 

function content(){

  global $es;
  if(get_var('cat')){
     /* who cares */
  }else{

    include $fails; 
    /* izmet E_NOTICE par nedefinētu mainīgo */
  }

  return; /* bezjēczīga rindiņa */

}

 

Tas pilnīgi noteikti nav "kaut kas līdzīgs MVC". Sorry, bet tev vēl daudz jāmācās.

Laikam šitos 5cus gadus CS vien spēlējis esi.

Un es nemaz nerunāju par to, ka globālos mainīgos nevajag lietot.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...