Jump to content
php.lv forumi

Pārdodu iesāktu gamming-portal vebu


goma smile

Recommended Posts

Nevar teikt ka izdarīts ir daudz, bet ir uztaisīts pats kodols ko es saucu par GOMACORE V5 kkas līdzīgs MVC, bet vieglāks + bez nevajadzīgiem sūdiem - viegli saprotams. Izveidota queriju klase: super lieta(ja izproti kā strādā, praktiski nav iespējams veikt injekcijas), uz jquery plugina(mask)ielogošanās, un tas arī viss - kr4 ir uztaisīta iekšiene + līdzi nāk mysql db.....

 

Vizuāli izskatās šitā: Šis, rāda taisni uz vissiem populārajiem browseriem...

 

p.s. jā moš liekās ka tas nekas nav, bet patiesībā šīs ir mazās cenas vērts, jo iekšā ir ielikta ~ 5gadu gudrība, kas vissu laiku tika upgreidota, īsāk sakot labs sākums ;)

 

Cena: 10 Ls

 

skype niks : x-zibit197

Edited by goma smile
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kāpēc šis ir "Darba" sadaļā? Kāds varētu pārvietot uz "Manas lapu/darba novērtēšana" sadaļu? No estētiskā viedokļa tu pārdod to, kas ir 99% "geimeru", piedevām vēl par brīvu pieejams. No tehniskā aspekta - parādi kādu koda fragmentu no "GOMACORE V5"... v5? Gadiem viņu esi pārtaisījis?

Link to comment
Share on other sites

Kaut kāds pliks attēls ar 3 kolonnu izkārtojumu man neko neizsaka.

Koda fragmentu kādu būtu parādījis.

Same here.

 

Piemēram parādi mums bootstrap failu un varbūt Routing klasi.

Vismaz cilvēkiem būtu kaut kāda nojausma par koda kvalitāti.

Citādi tu te "kaķi maisā" tirgo.

Link to comment
Share on other sites

p.s. jā moš liekās ka tas nekas nav, bet patiesībā šīs ir mazās cenas vērts, jo iekšā ir ielikta ~ 5gadu gudrība, kas vissu laiku tika upgreidota, īsāk sakot labs sākums ;)

Man to kodu nevajag, bet tā 5 gadu gudrība gan noderētu. Tā nāk līdzi par tiem 10 Ls?

Link to comment
Share on other sites

Tik vecu PHP kodu man būs grūti atrast, diezvai tad vēl PHP mācēju. Bet, ja paskatītos kādus no pirmajiem kodiem, tad prātā nāk doma - cik forši, ka tagad es zinu to, ko es zinu.

 

Ha, ha... Labi teikts!))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...