Jump to content
php.lv forumi
  • 0

Scrollbar skrullēšana līdz apakšai


m8t

Question

Ko es vēlos panākt: lai lietotājs VIENMĒR atrastos lapas apakšā, bet drukājamais teksts lēnām slīdētu uz augšu (vecākās ziņas pazūd - jaunākās parādās lapas apakšā).

Paraugs: MS DOS (command prompt)

Pašreizējais kods:

<?php
echo "<div style='overflow:auto;height:500px;'>";
for($i = 0; $i <= 10000...; $i++) echo $i.'. <br />';
echo '</div>';
?>

 

Es vēlos, lai es atrastos šīs lapas apakšā no sākuma līdz galam šai izdrukai (lai nebūtu tā, ka es esmu apakšā tikai tad, kad izdruka ir beigusies).

Link to comment
Share on other sites

Recommended Posts

  • 0

Nop, nestrādā. Un ja arī strādātu - vaitad tas mani nenometīs līdz apakšai vienreiz? Jo reāli man vajag tā, lai šis JS mani mestu līdz apakšai katru reizi, kad ielādētos jauni dati. T.i. - izkopētos.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

kad ielādētos jauni dati. T.i. - izkopētos.

 

šito gan nesapratu

 

pamēģini

<script>
function add_text()
{
	document.getElementById('test').innerHTML = document.getElementById('test').innerHTML + document.getElementById('input_id').value;
	document.getElementById('test').scrollTop = document.getElementById('test').scrollHeight;
}
</script>

<div style='overflow:auto;height:200px;width:200px' id="test"> 
fds sdf dfs sddfs fdfd fsd fds dsf dsdf dsff fsd fssfd fsdfsdfsd sdf
</div>
<input id="input_id"></input>
<button onclick="add_text();">button</button>

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Iedomājies ka tev ir cilks no viens lidz GAZZILLION. Reāli tad dati kopēsies laukā un scrollbar paliks uz vietas. Ko es gribu panākt - lai scrollbar VISSLAIK atrastos pašā apakšā. Ne tikai tad, kad dati būtu izkopējušies un ne tad, kad uzsaku kopēšanu un ir redzamas tikai 10 rindiņas, bet arī kamēr notiek šī izkopēšana.

 

Tavā dotajā variantā input kaste izkopējas tikai tad, kad viss tas gaziljons rindu ir izkopējušās. Neder.

 

Ceru, ka tagad, beidzot, saprati manu domu. Ja nesaprati - vēlreiz apskati kodu, ko biju devis augstāk.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Es vēlos, lai es atrastos šīs lapas apakšā no sākuma līdz galam šai izdrukai (lai nebūtu tā, ka es esmu apakšā tikai tad, kad izdruka ir beigusies).

mission impossible!

vismaz ja vadi araa ar PHP ..

Ja ar AJAX tad pec katras rindas izvades padzen lapu uz leju ...

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Iedomājies ka tev ir cilks no viens lidz GAZZILLION. Reāli tad dati kopēsies laukā un scrollbar paliks uz vietas. Ko es gribu panākt - lai scrollbar VISSLAIK atrastos pašā apakšā. Ne tikai tad, kad dati būtu izkopējušies un ne tad, kad uzsaku kopēšanu un ir redzamas tikai 10 rindiņas, bet arī kamēr notiek šī izkopēšana.

 

Tavā dotajā variantā input kaste izkopējas tikai tad, kad viss tas gaziljons rindu ir izkopējušās. Neder.

 

Ceru, ka tagad, beidzot, saprati manu domu. Ja nesaprati - vēlreiz apskati kodu, ko biju devis augstāk.

 

tad ir jautājums vai tu saproti kas ir php? server side? var jau ar AJAX pa daļām ielādēt un skrollēt.

 

 

btw es neesmu php/web programmētājs. laikam nesaprotu tavu ideju :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

@php newbie

Wow, nu vecīt... Vēlreiz skaidroju.

 

Ar PHP es esmu izveidojis ciklu, kas nekad nebeidzas un vislaik kopē vēl un vēl.

 

Ko es gribu panākt: lai ar JS vai CSS (ja iespējams) scrollbar VISSLAIK atrastos apakšā un man nebūtu manuāli jāskrullē vislaik uz leju. Es vienmēr atrastos lapas apakšā un redzētu, kā izkopējas jaunas rindas.

 

Tagad aizgāja?

 

@Grey_Wolf

Reāli nevar izveidot kaut kādu JS ciklu, kurš paskrullē līdz apakšai katras, teiksim, 5 sekundes?

Edited by m8t
Link to comment
Share on other sites

  • 0

@Grey_Wolf

Reāli nevar izveidot kaut kādu JS ciklu, kurš paskrullē līdz apakšai katras, teiksim, 5 sekundes?

Nee nevar, jo lapa vel renderejas , tas ir dati tiek sanjemti no servera (PHP) attieciigi JS nestradaas (ja arii uz kaada ( X? ) brauzera kads fragments nostradas, tad cikls 100% neies)

attieciigi taa ir mission impossible!

vieniigi var veikt tos N pieprasijumus ar AJAX peec katra parbiidot lapu uz leju ..

bet nu tas ir Marazms ...

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

  • 0

@php newbie

Wow, nu vecīt... Vēlreiz skaidroju.

 

Ar PHP es esmu izveidojis ciklu, kas nekad nebeidzas un vislaik kopē vēl un vēl.

 

Ko es gribu panākt: lai ar JS vai CSS (ja iespējams) scrollbar VISSLAIK atrastos apakšā un man nebūtu manuāli jāskrullē vislaik uz leju. Es vienmēr atrastos lapas apakšā un redzētu, kā izkopējas jaunas rindas.

 

Tagad aizgāja?

 

 

 

omg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...