Jump to content
php.lv forumi

Palidzied Ludzu!


Esper

Recommended Posts

Vispaar buutu veerts panjemt graamatu un izstudeet pasham, bet nav laika. Man steidzami vajag izveidot komentaarus web-lapai!

Situaacija taada:

Man ir izveidota maajas lapa. index.php man saakas ar zinjaam! un man vaig, lai taam zinjaam lietotaaji vareetu atstaat savus komentaarus. Nu nepiecieshams kaa links blakus zinjaam kkas taads -> Komentaari (2) un nospiezhot uz tiem atveras lapa ar komentaariem.

 

Paskaidrojiet kas man jaadara, lai realizeetu manus nodomus, luudzu!

[ja ir iespejams ludzu iedodied kodu ]

Link to comment
Share on other sites

Vispaar buutu veerts panjemt graamatu un izstudeet pasham, bet nav laika. Man steidzami vajag izveidot komentaarus web-lapai!

Situaacija taada:

Man ir izveidota maajas lapa. index.php man saakas ar zinjaam! un man vaig, lai taam zinjaam lietotaaji vareetu atstaat savus komentaarus. Nu nepiecieshams kaa links blakus zinjaam kkas taads -> Komentaari (2) un nospiezhot uz tiem atveras lapa ar komentaariem.

 

Paskaidrojiet kas man jaadara, lai realizeetu manus nodomus, luudzu!

[ja ir iespejams ludzu iedodied kodu ]

12437[/snapback]

Tu neesi noraadiijis gandriiz nekadu deriigu informaaciju. Tev TXT vai db bazēts tas pasaakums.. ??

Kaa tad lai es izziileeju, kaa tev piesaistiit komentaarus konkreetajam rakstam?

domaa pac. Iedvesmai palasi PHP manuaali un parocies pa http://www.hotscripts.com

tur buus dafigam tev vajadziigu skriptu...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
×
×
  • Create New...