Jump to content
php.lv forumi

ITAP.LV - Hostings (atsauksmes - novērtējums)


Recommended Posts

Spams no šamējiem izsaka visu :) Pēc tā vien rodas iespaids par šo kantora profesionalitāti un ne tas labākais. Man dīvaini liekas tas, ka darbojas kopš 2007. gada, bet iepriekš par viņiem nekas nav dzirdēts. Kārtējais kaktinieks?

Edited by Rich Bitch
Link to comment
Share on other sites

Spams no šamējiem izsaka visu :) Pēc tā vien rodas iespaids par šo kantora profesionalitāti un ne tas labākais. Man dīvaini liekas tas, ka darbojas kopš 2007. gada, bet iepriekš par viņiem nekas nav dzirdēts. Kārtējais kaktinieks?

 

Agrāk bija cits nosaukums, par kuru negribu runāt, mācījušies esam no kļūdam un pieredzes, kas iegūta strādjot kā sadarbības partneriem ar citiem uzņēmumiem...

 

Par spam runājot, iedevām vienam kantorim izsūtīt un nekavējoties saņemot šādu grāvienu mūsu lauciņā, palūdzām pārtraukt izsūtīšanu nekavējoties...

Rīcība ļoti nekompotenta...

Par to esam ļoti sašutuši!

Vēlreiz atvainojamies, par sagādātajām neērtībam + interesentiem, kur mēs dabūjam e-pasta adreses:

- pubilski pieejama informācija izmantojot whois konkrētiem domēniem, kas tika atrasti ar dažādu meklētāju un statistiku palīdzību!

 

Ar cieņu ITAP

Link to comment
Share on other sites

Paldies par uzjautrinošo vēstuli ar 100+ adresātiem TO laukā.

 

Ļoti profesionāli.

 

Pačeko tā meila source, interesanti, no kurienes tas ir nācis, kurš ir tas sliktais e-pastu izsūtītājkantoris ar ko ITAP ieberzās, tā lai zinam, kuru pakalpojumus nākotnē neizmantot ;)

Link to comment
Share on other sites

Cik noprotu, šo visu sniedz kāda IK persona, vismaz kontaktu daļā es neko prātīgu, kas varētu viest manu uzticību neredzu.

 

Un vēl viena lieta, vai tad Latvijā nesākas hostingu pārprodukcija? Gandrīz katru mēnesi kāds jauns darbonis ienāk šajā sfērā.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...