Jump to content
php.lv forumi

pavertejam


Recommended Posts

Ok - ņemšu vērā, un FALSE tekstu arī centīšos palabot, sanāk tā nedaudz - "Nepareizi, lai mācītos jaunus vārdus tev jātbild pareizi!" :D

 

 

arī taisnība.

bet es domāju ka nebūtu slikta arī šāda iespēja, jo tehniski jau tas nav baigais apgrūtinājums, bet lietotājam tas ir salīdzinoši liels ieguvums.

 

Uztaisi kaut kā, ka ir nevis trīs vārdi, kurus var izvēlēties, bet caur pārlūks sazinās ar kaut kādu Google Translate un izmantojot jQuery UI: Auto-complete parāda desmit atbilstošākos vārdus, ņemot vērā jau ierakstītos simbolus... )

Link to comment
Share on other sites

Uztaisi kaut kā, ka ir nevis trīs vārdi, kurus var izvēlēties, bet caur pārlūks sazinās ar kaut kādu Google Translate un izmantojot jQuery UI: Auto-complete parāda desmit atbilstošākos vārdus, ņemot vērā jau ierakstītos simbolus... )

īsti nesapratu...varbūt..

tieši par kādiem simboliem domā?

+ doma, ka vārdus automātiski tulko un piedāvā pēc kritērijiem?

 

p.s. ja tā, tad automātiskā tulkošana manuprāt atkrīt, labāk es 2 dienas pasēžu un izveidoju kvalitatīvu DB, jo google translate ir redzēti brīnumi un līdz ar to zudīs aplikācijas kvalitāte..., tā es pagaidām domāju

Edited by labaiss
Link to comment
Share on other sites

Nē. Ne tā. Teiksim raksta...

es sapratu! - tas pie atbildes sniegšanas....

Jā - ļoti labi, tas varētu nostrādāt, jo nevis sanāktu minēšana (ja nezin), bet reāla iemācīšanās - principā...

 

noteikt apsvēršu uzlabojuma iespēju..

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...