Jump to content
php.lv forumi

Vai Tu tici Dievam?


daGrevis

Recommended Posts

Lasīju šo - http://php.lv/f/topic/18393-iz-serijas-verte-manu-lapu/page__pid__143881 - diskusiju un radās ideja paprasīt jautājumu... Vai Tu tici Dievam?

 

Es, personīgi, esmu ateists un ticu pats Sev. Domāju, ka tas, ko Es domāju ir tikai un vienīgi pareizi... nenormāls egoists, sliņķis, muldētājs un, visā visumā, jauks cilvēks. Jūū... )

 

P.S. Šī ir netēma. Šī nav tēma.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 31
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kas saucās ticība? Tēvreizes noskaitīšana reizi nedēļā, baznicā? "Dieviņ, svētī šo ēdieniņu. Āmen." pateikšana pirms ēdienreizēm?

 

Jā, es ticu Dievam, bet ne tādam, kā to reliģija cenšas parādīt - dažreiz pieticīgs, dažreiz šausmīgi dusmīgs (aka. "TU DEGSI ELLĒ PAGĀN!!!"), vienmēr bez spēka. Es ticu Dievam, kam ir spēks. Tādam par kādu runā bībelē.

 

Tūlīt sāksies asu vārdu apaiņa, es negfribu strīdēties, centīšos nestrīdēties.

 

Ps. - Visi programmētāji ir cilvēki ar augsti attīstītu loģiku. Loģiskiem cilvēkiem patīk visu saprast un izprast un tāds temats kā "Dievs" vai "Pārdabiskais" bieži izraisa baigi negatīvas emocijas, jo tādās lietās nav loģikas, to nevar izskaidrot. Tāds ir mans novērojums, varbūt jums tā nešķiet. Just ma opinjen :)

Link to comment
Share on other sites

Būšu nepopulārs un teikšu:

Es ticu.

 

Negribu ieslīgt herminētikā un strīdos par tā vai cita viedokļa pareizību, taču, manuprāt, vārdu "ticēt" nav pareizi lietot ar matemātiskā nozīmē pierādāmām vai atspēkojamām lietām. Pierādāmiem faktiem nav jātic - "es ticu, ka 2+2=4" - skan taču ļoti dīvaini.

Link to comment
Share on other sites

Es esmu agnostiķis, singulatariānis.

Uzskatu (ticu), ka pēc 40-50 gadiem uz zemes (saules sistēmā) valdīs superaugsti attīstīts intelekt(s/i), kurš vai nu būs cēlies cilvēkam kiborgizējoties vai no mākslīgā intelekta.

Edited by codez
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...