Jump to content
php.lv forumi

Zen Coding - Jauns ceļš kā rakstīt HTML un CSS kodu


Recommended Posts

Hei,

Nebija ko darīt un iedomājos, ka kāds joprojām izšķiež Savu laiku rakstot vienu un to pašu atkal un atkal... (

 

http://www.youtube.com/watch?v=8b3UcuMCwQo

 

P.S. Šo nevajadzētu izmantot pilnīgiem iesācējiem... sākumā ir jāapgūst pamati. )

Link to comment
Share on other sites

Un pēc tam varēsi vaicāt, kāpēc man viens bloks ir nobīdijies savādāk, nekā otrs :D Nekas nav labāks par hand code, vismaz iekš css, html, js daļas. Nav tādu universālu tūļu. Ja nu vienīgi, kā palīgu var izmantot visus Firebug, utt...

Link to comment
Share on other sites

Nu Man mikrafons kreisais... xD

 

Fox, kāda starpība, ka bloks ir nobīdījies? Tas neko nemaina. Paskaties jebkurai ejošai lapai (kaut vai šai) izejas kodu (CTRL + U)... Nobīdes ir standarts. )

Link to comment
Share on other sites

jā - izlasīt var visu un saprast arī. Man patika :D

 

vienīgais, kas nē - nedaudz par daudz liekvārdība (ja to tā var saukt), respektīvi pārāk daudz tiek stāstīts un skaidrots, ka rakstot kodu mēs atkārtojamies, bet tas taču ir jau uzreiz skaidrs.... - tas varbūt man tikai tā liekās! Bet no otras puses iesācējiem šajā jomā tas varētu palīdzēt, jo citreiz pats kad skatos&lasu sev nezināmu lietu ir labāk, ka tas tiek 10 reizes malts no visām pusēm nevis kā gadās, ka pat piemēru nepieliek..

 

Bet Labs darbs.

Edited by labaiss
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...