Jump to content
php.lv forumi

Vajag nokopēt lapu


Uldis

Recommended Posts

Sveiki! Lieta tāda - ir lapa, kuru vajag pārkopēt, būtībā html, css un jpg. Ar autortiesībām viss kārtībā, bet tā kā bildes ir izvietotas uz cita servera, tad lapa ielādējas lēni un tāpēc gribu visu smuki pārkopēt uz uzlikt arī bildes uz sava servera. Kādas idejas? Pats pamēģināju pāris offline browserus,bet tur nekā prātīga nesanāca.

Link to comment
Share on other sites

=) Precizēšu jautājumu - vajag nokopēt mājaslapu, kas satur vairāk kā 100 lapas un vairāk kā 1000 bildes. P.S. Turklāt kopējot šādā veidā vēlāk katrā html failā ar roku būs jāmaina adrese.

Labais peles klikskis - save as.

Firefox-Save-as.png

Edited by Uldis
Link to comment
Share on other sites

Elementaari ;)

 

robot.txt

User-agent: googlebot
Disallow: /

 

It kā tā ir, bet pēc analoģijas tas būtu līdzīgi, ka man būtu uz durvīm jāuzliek zīmīte: "Šo dzīvokli apzagt nedrīkst"

Pareizāk būtu tā, ka google drīkst kopēt manu saturu tikai tad, ja es to atļauju, nevis, ja es to neaizliedzu, bet tad sabruktu googles bizness, bet tā kā viņu korporācija ir 5x par mūsu valsti (naudas apgrozījuma ziņā), tad viņiem mūsu domās neinteresē.

Link to comment
Share on other sites

bet tā kā viņu korporācija ir 5x par mūsu valsti (naudas apgrozījuma ziņā), tad viņiem mūsu domās neinteresē.

Google 2010 - 29 miljardi naudiņu apgrozījums.

Latvija 2009 - 32 miljardi naudiņu gross domestic product (figviņzin kas tas tāds, bet laikam būs īstais pēc kā valstis mērās ar krāniņiem).

Link to comment
Share on other sites

It kā tā ir, bet pēc analoģijas tas būtu līdzīgi, ka man būtu uz durvīm jāuzliek zīmīte: "Šo dzīvokli apzagt nedrīkst"

Pareizāk būtu tā, ka google drīkst kopēt manu saturu tikai tad, ja es to atļauju, nevis, ja es to neaizliedzu[..]

 

Man gan liekas, ka weblapai analoģija drīzāk ir ar publisko namu, kurā noklusēti visi drīkst nākt iekšā, tai skaitā roboti. Ja tu nolem, ka tas ir nevis publiskais nams, bet dzīvoklis, tad pieliec tam atslēgu (piem, lietotāja vārds/parole), kuru iedod tikai izredzētiem. Ja tu nolem, ka publiskais nams ir domāts cilvēkiem, nevis robotiem, tad pieraksti to augšminēto rindiņu un viņi ir pietiekami pieklājīgi un pat tikai izlasot zīmīti uz durvīm nenāk iekšā, kaut gan durvis ir vaļā :)

 

Gints Plivna

http://datubazes.wordpress.com

Edited by Gints Plivna
Link to comment
Share on other sites

Google 2010 - 29 miljardi naudiņu apgrozījums.

Latvija 2009 - 32 miljardi naudiņu gross domestic product (figviņzin kas tas tāds, bet laikam būs īstais pēc kā valstis mērās ar krāniņiem).

Ar Latviju es domāju Latvijas Valsti, kuras gada budžets 4 miljardi LS, jeb gandrīz 8 miljardi $

 

Man gan liekas, ka weblapai analoģija drīzāk ir ar publisko namu, kurā noklusēti visi drīkst nākt iekšā, tai skaitā roboti. Ja tu nolem, ka tas ir nevis publiskais nams, bet dzīvoklis, tad pieliec tam atslēgu (piem, lietotāja vārds/parole), kuru iedod tikai izredzētiem. Ja tu nolem, ka publiskais nams ir domāts cilvēkiem, nevis robotiem, tad pieraksti to augšminēto rindiņu un viņi ir pietiekami pieklājīgi un pat tikai izlasot zīmīti uz durvīm nenāk iekšā, kaut gan durvis ir vaļā :)

Iet iekšā un apskatīties ir viena lieta, bet paņemt no turienes, visu nokopēt un izlikt savā publiskajā mājā ir cita lieta.

Bet nu sākotnēji ar frāzi: "iestāsti to googlei" es necentos pateikt, ka neesmu mierā r to, ka viņi kopē, bet gan to, ka pat tādas lielas kompānijas kopē jebkuru saturu internetā, tāpēc par kopēšanu no citiem jau nu galīgi nebūtu jāuztraucās.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...