Jump to content
php.lv forumi

HTML/CSS web redaktors


Recommended Posts

teikšu godīgi - man ļoti nepatika, man pat īsti nedarbojās - kapēc necentos iedziļināties (kodu neatēloja, nevalidēja....) bet es vnk kopumā 20s testēju.....

 

bet par izstrādi - ļoti labi, ja tas darbojas.

+

cik noderīgi un efektīvi tas ir - nezinu...

 

P.S. tas tāds mans viedoklis

Edited by labaiss
Link to comment
Share on other sites

labaiss Pēc katras reizes, kad kaut ko labo jānospiež Saglabāt.

 

 

Nu jau paspējām iztestēt reāli nodarbības laikā. Darbs ritēja kudi raitāk ar šādu redaktoru, kā izmantojot jebkuru citu mācību metodi.

 

@codez lapai ir laba doma, bet izpildījums ir tik kretīnisks, ka to varēja izveidot tikai dagrevisists. :}

Link to comment
Share on other sites

Foršī, foršī... Tagad ja Tev trīs cilvēki pasaka, ka Tavs darbs ir sūdīgs - beigās vainīgais esmu Es! Tu ar smadzeni domā??

Shh... Visiem nepatik kritika, bet tikai dazi to nevar panest. Tadus gadijumus mes varam saukt par f3llony'ismu

 

Dizains un izpildijums - brr.... Bet pec idejas tas ir diezgan noderigi, ja datora nav teksta editora un ftp klienta failu ieladei.

 

Hmm... Varbut tomer nee. Ja nav "tabi", tad isti jegu nesaskatu. Tad tikpat labi varetu rakstit notepad un failu nosutit uz epastu, lai velak butu piekluve vinam. Laikam tas pat butu labak, jo tad nevar gadities situacija, ka sis lapas ipasnieks nospriez, ka projekts = fail, un nehranize vinu.

 

@codez dizains ir mazliet smukaks, bet riebigi ir tas, ka tas kastes, kur var tekstu drukat ir tik mazas. Nu ja, varbut kaut ko tur var pamainit, es ta isti taja visa neiedzilinajos.

Link to comment
Share on other sites

Cik no jums cienītie, izlasīja, kam šis vispār ir domāts? :D

 

Veidots tika studentiem. Pieņemu, ka arī šeit kādam varētu noderēt. Kāpēc gan man nav ne jausmas.

 

 

Tu pats zini kam?!

Link to comment
Share on other sites

Nu labi, daGrāvi, piedod par manu kļūdu, pieņēmu, ka atverot lapu kāds dadomāsies nospiest pogu "i" un izlasīt tur esošo informāciju. Par dizainu runājot- es neesmu dizaineris, da i šeit kaut kāds sablingots dizains grāvja stilā ar restēm fonā nemaz nav nepieciešams.

 

Pēc būtības redaktors tika izveidots tikai ar vienu mērķi- teorētisko un praktisko CSS/HTML pamatu nodarbību laikā testēt kaut kādu noteiktu CSS un HTML, jeb ieraksti pāris rindas- apskaties un izproti, kā tas darbojas, neinstalējot papildus programmatūru un nevirinot pārlūku 100000x reizes. Nekas vairāk. vairāki tabi lai pārbaudītu kaut kāda CSS un HTML darbību nav nepieciešami, lai aplūkotu div un citu elementu interakciju un pozicionēšanu tabi arī nav vajadzīgi, arī uber dizains un smuks fona attēls nav vajadzīgs. Šis ir domāts tiem, kam html/css ir ķīnas ābece pagaidām, ar ko arī domāju "Kāpēc gan man nav ne jausmas. " jo šis kā saprotu pēc domēna vārda ir PHP forums pārsvarā. Ar to, ka domāts studentiem, es domāju tos, kas mācās HTML/CSS pamatus. Zinu, ka pats grāvis vēl līdz šim neprot ne pusi no tā, kas būtu jāprot.

 

Ja kāds uzskata, ka dotā lapa neatbilst dotajam mērķim vai ja kāds domā, ka var labāk- droši, veidojiet savu variantu un pieņemu, ka studenti būs jums pateicīgi.

Link to comment
Share on other sites

Ak, kaa kadam nepatik kritika....

 

Nu labi, reku bus dazi labi vardi par to lapeli. Par cik sis topic ir sadala "manas lapu/darbu novertesana", tad domaju, ka viedokli var par visu izteikt. :)

 

Lapas doma - super. Atvieglinam stundenta dzivi, t.i. - .html failu izveidi (kur pasam butu jaievada viss header!!! Vispar tads murgs, kapec studentiem kaut ko tadu iemacities?!) un ta atversanu, aizversanu, ka ari saglabasanu (?).

Dizains - tiesi ta, studenti jau ir pieradusi stradat aplikacijas ar pretigiem dizainiem, kadel lieki puleties taisot smuku dizainu?

Validacija - lapa validejas. Super! :)

 

Labu apetiti.

Edited by m8t
Link to comment
Share on other sites

Es vienkārši saskaitīju cik stundas/dienas kopumā sava laika es esmu iztērējis sēžot Skype un mācot tev elementāras lietas. Vajadzēja hostu, kur testēt savus blisus? Gave one. Vajadzēja normālu domēnu? Gave one. Pateicu, ka pēcāk izmantošu pats jamo? Pateicu. Pēc tam paņēmu atpakaļ, un te nu grāvja kungam aizgāja ciet, viss, ko veidoju saņēma "pamatotu kritiku". Apvainojies? Atņēmu konfekti? Pēc tam "Cik nenoderīgi... xD ". Kam nenoderīgi? Protams, tu jau mums esi web meistars, skatos, tūlīt arī C meistars būsi. PHP pieņemu jau zini no galvas, ko tad vairs, var uzdrst visiem. :) Nav jau pirmā reize, kad dzirdu no tevis šito. Pārējos es saprotu, izteica savu viedokli, dievs ar viņiem. Bet tu?

Pretīgi tev atbildēt čalīt ;) GTFO

 

Ak, kaa kadam nepatik kritika....

 

Nu labi, reku bus dazi labi vardi par to lapeli. Par cik sis topic ir sadala "manas lapu/darbu novertesana", tad domaju, ka viedokli var par visu izteikt. :)

 

Lapas doma - super. Atvieglinam stundenta dzivi, t.i. - .html failu izveidi (kur pasam butu jaievada viss header!!! Vispar tads murgs, kapec studentiem kaut ko tadu iemacities?!) un ta atversanu, aizversanu, ka ari saglabasanu (?).

Dizains - tiesi ta, studenti jau ir pieradusi stradat aplikacijas ar pretigiem dizainiem, kadel lieki puleties taisot smuku dizainu?

Validacija - lapa validejas. Super! :)

 

Labu apetiti.

Man nav nekas pret kritiku. Man kritika patīk, protams saprašanas robežās. kāds te sakars ar html izveidi? Es teicu CSS un HTML testēšanai, pamatā pozicionēšanai un izskatam. Priekš kam tu man pastāsti lai izmēģinātu piemēram float uz div elementiem nepieciešams labot head tagus? Ir nepieciešams ātri un saprotami parādīt kā tas viss darbojas kopā, par head tagiem, doctype un visu parējo jau neviens nav aizmirsis. Ja gribi labāku dizainu- dod vaļā, uztaisi. Ja būs ar kaut ko labāks kā pašreizējais, es pat apņemos tev pat darbu samaksāt.

 

T/C

Link to comment
Share on other sites

T/O.

 

Es nesaprotu kāpēc Tu nespēj beigt runāt stulbības. Kādu konfekti? Tavu hostu... Tāda konfekte......

Tu Man iedevi hostu Mana koda testēšanai. Tad Viņu savajadzējās Tev. Tu pateici to, Es teicu, ka nekas un Tu paņēmi. Kādu vēl konjekti kas tika atņemta? KO TU MURGO, mīļais cilvēk? Varu Tevi nomierināt, Man ir cits hostings. O.o Necepies.

 

Em..Es Tev diršu virsū? Ko Man teikt par Tavu lapu? Oriģināla ideja, skaists izpildījums un vēl odziņa? Man jau nav grūti, bet ja prasi kritiku, bet nemāki to uzklausīt, tad varbūt padomā vēlreiz kāpēc Tu prasi kritiku. Es patiešam domāju, ka Tu esi sakarīgs cilvēks, kurš zina nedaudz par daudz (kā pats mēdz par Sevi izteikties), bet nu jau vairāk izskatās, ka viss ko Tu dari ir paliec pie Sava, pat redzot, ka Visi ir pret to. Tu neuzklausi citus, jo iztēlojies, ka Tev ir un būs taisnība. Piebremzē, tevis paša labad.

 

Un vēl ko Es nesaprotu... Tas, ka Es pirms gada prasīju tev palīdzību (drīzāk ieteikumus) Manam kodam ir kas slikts? ( Un varbūt Tu jūties apcelts, bet Es nekad neesmu teicis, ka Es programmēju labāk par Tevi. Es Tev pat tuvu nestāvu, bet... bet, bet, bet... Žēl.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...