Jump to content
php.lv forumi

Kurš MVC labāk derēs


autly

Recommended Posts

No kura laika mēra faila izmēros? :D

Vajag skatīties reālus performance grafikus.

 

To, ko viņš velk līdzi to es tev varu pajautāt.

Kāpēc uz parastiem Hello world, viņa rezultāti ir daudz reizes lēnāki, ne tikai kā Yii, bet gan citiem frameworkiem.

Link to comment
Share on other sites

Maaren: kur tu tādu interesantu informāciju dabūn.

 

Es nedaudz apskatījos uz Yii un pēc tam uz to frameworku, CI ,kurš pārāk daudz velk līdzi:

 

CI 2.0 : folderis"system" , izmērs - 1.11MB ( 131 fails )

Yii 1.1.6 : folderis "framework" , izmērs - 10.0MB ( 1664 faili )

 

Man izskatās, ka tas frameworks, kurš visu velk līdzi, ir 10x mazāks kā jaunais un spīdīgais Yii.

Izmērs nav nekāds kritērijs :) Spriežot pēc atsauksmēm, Yii māk krietni vairāk par CI un vispār ir ļoti labi pārdomāts freimworks. Jau kādu laiku gribu pieķerties klāt apgūšanai, pagaidām laika nepietiek. Par to CI līdzvilkšanu gan man radās šaubas, gribētos uzzināt kas tur par lietu.

Link to comment
Share on other sites

Izmērs nav nekāds kritērijs :) Spriežot pēc atsauksmēm, Yii māk krietni vairāk par CI un vispār ir ļoti labi pārdomāts freimworks. Jau kādu laiku gribu pieķerties klāt apgūšanai, pagaidām laika nepietiek. Par to CI līdzvilkšanu gan man radās šaubas, gribētos uzzināt kas tur par lietu.

 

Noteikti pamēģini. Domāju, ka nenožēlosi.

Viņu ir ļoti viegli apgūt, it īpaši, ja jau esi strādājis kādreiz ar MVC.

 

Starp citu, viņam ir ļoti plašs valodu atbalsts, pat Latviešu valoda ir.

Piemēram, ja jums būs jāvalidē kāda forma, tad viņš saģenerēs jums paziņojumus tajā valodā, kura ir izvēlēta.

 

Par to Cl līdzvilkšanu es tev līdz galam nevarēšu pateikt, jo neesmu pētijis, kāpēc viņš ir tik lēns.

Bet to, ka Zends velk ļoti daudz ko nevajag, to es zinu 100%.

 

Šodien veicām interesantu testu, pieslēdzām Zenda bibliotēkas pie Yii.

Yii frameworkā izveidojām Yii controlleri, kurā iekšā veicām pāris loģiskas darbības ar Zend komponentiem.

Ātrums bija iespaidīgi ātrāks. Ko varu teikt, acīmredzot Zenda pati arhitektūra jau ir ļoti smaga.

Edited by Maaren
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...