Jump to content
php.lv forumi

Ierobežo vārdu skaitu


Sliipeetais

Recommended Posts

Kā visefektīgāk "apgriezt" tekstu līdz noteiktam vārdu skaitam?

12373[/snapback]

a ko tad uzskatīt pa vārdu

simbolu virkni bez atstarpēm, nu tad "a","b","c" arii buss vārds un fsjhsxbmkjddekl arī, manliekas ka tev vajag apgriezst līdz noteiktam simbolu skaitam

ar

 

substr() ielasi pirmos X simbolus veel bija funkcija wrap() kas ikpeec X simboliem lika atstarpes

Link to comment
Share on other sites

Vārds manā gadījumā ir simbolu virkne bez atstarpēm, tāpēc variants ar substr() neder.

 

a ko tad uzskatīt pa vārdu

simbolu virkni bez atstarpēm, nu tad "a","b","c" arii buss vārds un  fsjhsxbmkjddekl arī, manliekas ka tev vajag apgriezst līdz noteiktam simbolu skaitam

ar

 

substr() ielasi pirmos X simbolus veel bija funkcija wrap() kas ikpeec X simboliem lika atstarpes

12374[/snapback]

Link to comment
Share on other sites

Vārds manā gadījumā ir simbolu virkne bez atstarpēm, tāpēc variants ar substr() neder.

12375[/snapback]

nu labi, bet kādiem mērķiem tas tev īsti vajadzīgs?

es mēģinātu kautkā saskaitīt atstarpes textā un +1 būs simbolu virkņu skaits starp atstarpēm, bet vai šādas simbolu virknes atbilst vārda definīcijai:

jsjhkxckxzkxkjxhzckxzxczk

Link to comment
Share on other sites

Precīzāk, ne vārds, bet simbolu virkne.

 

Lietotājs ievada tekstu - "Man ir desmit roku pirksti un desmit kāju pirksti".

Es, izmantojot php kodu, kas limitē līdz 4 vārdiem, attēloju šo tekstu - "Man ir desmit roku".

 

Protams, var visvisādi skaitīt, skrienot cauri katram burtam, bet varbūt ir kāda efektīgāka metode?

Link to comment
Share on other sites

$split=explode(' ',$text);

$words=array();

while($word=array_pop($split))

$words[]=rtrim($word,"\n\t\r,.?!:&()@'`%-+=");

 

t.i. sadalām pēc atstarpēm un ņoņemam punktuācijas zīmes no "vārda" beigām (+ pārbaude vai vispār paliek kautkas)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
×
×
  • Create New...