Jump to content
php.lv forumi

Ekrāntapešu ģenerātors


Recommended Posts

Sveiki!

 

Šo lapu nevajadzētu dot tālāk līdz tā nav līdz galam pabeigta (programmētāju loks ir cita lieta) :)

 

Ideja ir pavisam vienkārša, mēs paņemam lietotāja iestatijumus (+ random lietas) un pēc tiem veidojam ekrāntapeti, kur divu blakusesošo laukumu krāsas nesakrīt. Šobrīd ir ļoti maz iespēju un tās netiks papildinātas, līdz viss strādās kārtīgi - tagad tā nav.

 

Lapa ir domāta modernajiem browseriem un supports, piemēram, IE7- nav plānots. Vislabāk lapa strādā uz jaunākā chrome, jo viņiem ir mazāk ierobežojumu un labs CSS3 atbalsts. Noteikti var kritizēt dizainu, ko esmu izveidojis, lai to var uzlabot, bet tas nav mans lauciņš.

 

Lapu var apskatīties: Wallpaper generator

Kods ir githubā: Code

Šobrīd paredzētās lietas, kas jāuztaisa/jāsalabo: Issues

 

Uz servera ir kaut kāda problēma ar antialias ieslēgšanu, tāpēc izveidotās bildes nav tik kvalitatīvas, kā tām vajadzētu būt (tiks salabots).

Uzspiežot pogu generate bilde var neizveidoties - tas ir aprakstīts pie problēmam.

 

Lapa joprojām ir izstrādes stadijā, bet man šobrīd vairs nav laiks pie tās strādāt, bet vēlētos, lai šī lapa tiek pabeigta pēc iespējas ātrāk. Tāpēc arī publicēju kodu un problēmas, ko vajag atrisināt, lai citi varētu iesaistīties.

 

Ja kādam ir velme (un zināšanas), lai palīdzētu attīstīt šo projektu, tad sakiet - es pievienošu jūs pie izstradātājiem iekš github.

Protams ir arī iespēja forkot projektu un pie tā strādāt uzreiz.

 

Ceru, ka atradīsies daži, kas vēlas ar to padarboties, jo man personīgi bija ļoti interesanti šo veidot.

 

Ar mani var sazināties tepat foruma ar direct message vai atstājot atbildi tepat diskusijā vai caur skype: ervinsjekovics

 

Pielikumā ir daži piemēri, kādi wallpaper tiek veidoti..

 

Edit: samazināju uzģenerātās bildes piemēriem.

post-3959-0-49182800-1298021095_thumb.png

post-3959-0-38398100-1298021102_thumb.png

post-3959-0-08114500-1298021108_thumb.png

Edited by Trac3 !!
Link to comment
Share on other sites

Ar pirmo acu uzmetienu pamaniju ka esi lietojis boilerplate ;)

man uz operas negāja, bet uz chrome iet.

Ja bildes tev pagaidām ģenerējas tik vienkāršas, un paredzēts standartus atbilstošiem pārlūkiem (Die IE!), tad jau vari visu kodu no serverpuses pārmes uz Canvas, atrisināsi jautājumu ar AA, un lejupielādēt bildi ar varēs

Link to comment
Share on other sites

ja ir html 5 boilerplate, uz operas ir kkads jquery bugs vai ari man kodā kkas nelegāls izdarīts, kas rada to kļūdu, skatīties "issues".

 

Tas atrisinātu jautājumu ar AA bet tomēr neliels supports pret browseriem kas neatbalsta jaunākās tehnoloģijas ir vēlams, jo stabilās versijas vēl nav iznākušas (ff4 piemēram)..

 

Edit: Patiesībā šī ideja ir ļoti laba, ja neviens neuzņemsies to uztaisīt, tad es pats, kad man būs laiks to realizēšu.. Paldies :)

Edited by Trac3 !!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...