Jump to content
php.lv forumi

SEO pārbaude.


Maris-S

Recommended Posts

Gribēju pajautāt vai ir kādi labi SEO analizētāji, es domāju rīki, kas pārbauda mājas lapu cik tā labi ir optimizēta priekš meklētājiem, der arī komerciāla programmatūra. Nu būt viņi ir, to jau tā kā var atrast pa google, bet es domāju vai ir kādi, kas būtu tā kā atzīti par labākajiem izstrādātāju vidū?

Link to comment
Share on other sites

Ir dažādi SEO audita servisi, kompānijas, kas to visu veic, gan manuāli, gan arī izmantojot dažādus tūļus. Vari paskatīties tajā pašā webmarketing.lv vai arī vari sakontaktēt ar Aigaru, viņš šādus pakalpojumus sniedz.

Link to comment
Share on other sites

Lai piedod man Aigars, kura darbu es patiesībā salīdzinoši ar citu web optimizātoru šitu diezgan cienu, bet labam seo ir tikai pāris punkti, kurus izpildot lapa ir se magnēts.

1. pareizs html

2. pareizs html

3. pareizs html

 

Pirmie 3 punkti ir programmētāja kompetencē.

 

4. labs un unikāls saturs

5. labs un unikāls saturs

6. labs un unikāls saturs

 

Pēdējie 3 punkti ir lietotāju un administrācijas, jeb to, kas veido lapu kompetencē. Otrais komplekts > pirmais komplekts, t.i ar salīdzinoši vāju html un labu saturu var panākt labus rezultātus.

 

Conclusion: raksti labi daudz laba satura, veido interesantu saturu un boti tevi mīlēs. Lai to saprastu nevajag nekādu specprogramatūru.

Link to comment
Share on other sites

bet labam seo ir tikai pāris punkti, kurus izpildot lapa ir se magnēts.

1. pareizs html

6. labs un unikāls saturs

 

Conclusion: raksti labi daudz laba satura, veido interesantu saturu un boti tevi mīlēs.

Pareizs HTML nebuut nav noteicoshais lai mekletajos butu topa auksgalaa,

Viens no galvenajiem nosacijumiem (vismaz googlei) ir cik atsauces buus uz tavu lapu no citam lapaam kuram ir labs reitings.

viena atsauce TvNet(piemeram) sakumlapa var dot daudz vairak neka pareiza HTML struktura.

par saturu piekriitu, jo uz labu saturu buus daudz linku no citam lapam, kas butiski cels reitingu ...

P.S. Nu negribu lai booti mani miiletu, pietiks ka to dariis mekletaju 'spaideri'.

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

Pareizs HTML nebuut nav noteicoshais lai mekletajos butu topa auksgalaa,

Viens no galvenajiem nosacijumiem (vismaz googlei) ir cik atsauces buus uz tavu lapu no citam lapaam kuram ir labs reitings.

viena atsauce TvNet(piemeram) sakumlapa var dot daudz vairak neka pareiza HTML struktura.

par saturu piekriitu, jo uz labu saturu buus daudz linku no citam lapam, kas butiski cels reitingu ...

P.S. Nu negribu lai booti mani miiletu, pietiks ka to dariis mekletaju 'spaideri'.

 

Atsauces pamatā seko līdz labam saturam. Savukārt botiem (spaideriem) patīk labi formatēts html. This equals success. Tu būtībā pateici to pašu, ko es, tikai mazliet savādāk.

 

Protams, backlinkus var arī nopirkt, bet kāda velna pēc tas būtu jādara, ja ir labs saturs uz kuru linkos paši satura lietotāji, aber lasītāji/apmeklētāji?

 

 

diemžēl viss nav tik vienkarši...

 

to pašu man stāstija čalis, kas mēģināja man nopārdot savus "omg omg omg mans seo tavu lapu padarīs par apmeklētāko internetā, tu būsi visur pirmais un tevi gaida nebeidzama naudas kaudze" seo pakalpojumus.

Edited by F3llony
Link to comment
Share on other sites

1)Ko nozīmē pareiz html? Vai valīds? Ja valīds, tad nu googlei galīgi neinteresē vai tavs htmol ir valīds.

2)Pati svarīgākā lieta, lai augstu kotētos ir pageranks, kuru nosaka ārējie linki no citām lapām.

3)Ja lapa konkurē atslēgu vārdu zonā, kurā nav īpašas konkurences, tad arī bez PR var nonākt augstā vietā, bet tad šie atslēgas vārdi ir jāuzsver un tiem jābūt saitē, titlē, kādos no h1-h6 tagiem.

Link to comment
Share on other sites

Viens no galvenajiem nosacijumiem (vismaz googlei) ir cik atsauces buus uz tavu lapu no citam lapaam kuram ir labs reitings.

 

ir pat vel sarezgitak, jo sis var pacelt tikai PR, kas vairs nav galvenais faktors kas ietekmē atrašānās vietu rezultātos (SERP).

 

The Google/Yahoo Trust Rank is one of the most important factors in determining actual rankings of your website i.e. your SERPs. Trust Rank is the Trust levels granted to any single website on the net. This Trust Rank helps certain websites to score higher rankings on search engines.

http://www.seohawk.com/blog/page-rank-trust-rank-seo/

Edited by Blitz
Link to comment
Share on other sites

Nu pieņemu ka tā ir algoritma daļa par ko oficiali nerunā, jebšu Brins un Peidzs savos darbos ir publicējuši arī to? SEO jau arī balstās ir eksperimentiem, noverojumiem un secinajumiem. Tie tur kas pelna ar to labu naudu neaprobežojas ar webmaster guidelines izlasīšanu un backlinku sapirkšanu. Protams kamer nekas oficiali nav dokumentets var uztvert visu kā pieņēmumus un minējumus, kas tie pēc būtības arī ir...

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Reverse_engineering

Edited by Blitz
Link to comment
Share on other sites

1)Ko nozīmē pareiz html? Vai valīds? Ja valīds, tad nu googlei galīgi neinteresē vai tavs htmol ir valīds.

 

manuprāt tu kļūdies. pagooglē par šo lietu - ir diezgan daudz raksti par to ka vaļids kods ir diezgan svarīgs, netaisos te strīdēties, bet ....

 

piem.,

http://teeky.org/search-engine-optimization/how-important-is-the-valid-html-code-to-seo/

http://ezinearticles.com/?Why-Valid-HTML-%28XHTML%29-Is-Important-to-SEO&id=4873800

Link to comment
Share on other sites

manuprāt tu kļūdies. pagooglē par šo lietu - ir diezgan daudz raksti par to ka vaļids kods ir diezgan svarīgs, netaisos te strīdēties, bet ....

1)Lielāka daļa pašas googles lapu nav valīdas

2)Man vienai lapai, kura nav valīda un par valīdumu lielā mērā tur nav domāts vispār, bet esmu ievērojis citas, manuprāt, svarīgas SEO lietas (titles, urļus, h tagus, unikāls kontents), un par SEO sūdzēties nevaru. Lapai bez ārējiem linkiem dažu mēnešu laikā sasniedza 500 unikālus apmeklētājus (LV trafiks) dienā no googles.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...