Jump to content
php.lv forumi

Forma...


breksis

Recommended Posts

taax.. man ir uztaisiits shis te kods ieksh links.php

<table><form method="post" action="pievienots.php" align=center><input type=hidden value= name=" "><input type=hidden value= name=""><input type=hidden value=add name="action"><tr><td align=center>Vārds:</td><td><input type="text" name="name" align=center value=""></td></tr><tr><td align=center>Epasts:</td><td><input type="text" name="email" align=center value=""></td></tr><tr><td align=center>http://</td><td><input type="text" name="web" align=center value=""></td></tr><tr><td align=center><div align=center>Apraksts:</div></td><td><TEXTAREA NAME="text" ROWS="10" COLS="50" align=center></textarea></td></tr></table><div align=center><input type="submit" value="Sūtīt"></div></form><center>        

..

taatad... man vajag lai cilveeka ievadiitaa informaacija [vaards;epasts..] tiek uzraadiits pievienots.php .. tas ir laikam vienkaarshi bet kaa to izdariit?? luuCu pasakiet..

Link to comment
Share on other sites

Cik es saprotu, tad tev tā linku lapa ir parasts html dokuments, kurā tev stāv tā forma.

Es tev ieteiktu darīt šādi:

 

Taisi failu: forma.htm un ieliec tur visu šito savu kodu.

 

Pēc tam taisi pievienots.php pēc principa:

 

<?
$name = $_POST['name']; // dabonam to visu infu....
$email = $_POST['email'];
$web = $_POST['web'];
$text = $_POST['text'];
$fails = fopen('links.txt', 'a'); // atveram failu, kur tas viss glabāsies
$rakstit = "$name|$email|$web|$text/n"; // Saliekam, kaa viss ierakstiisies
fwrite($fails, $rakstit); // rakstam
fclose($fails); // aizveram failu
echo "Informācija nosūtīta!"; // Iepriecinam lietotāju;)
?>

 

Pēc tam taisi failu, kur tai infai jāparādās, piem. links.php

 

<?
echo "<ul>";
$linki = file('links.txt'); // atveram failu, kā masīvu
$cik = count($linki)-1; // saskaitam ierakstus
for ($g=0;$g<=$cik;$g++){
$dati=explode("|", $linki[$g]); //sadalam katru ierakstu
echo "<li>Vārds: $dati[0] E-pasts: $dati[1] Web: $dati[2] Apraksts: $dati[3]"; // izmetam smukaa sarakstiņā
}
echo "</ul>";
?>

 

Nu tad pēc šitiem koda gabaliem viņš rakstīs vienā failā visu to informāciju, bet links.php tas viss parādīsies smukā sarakstiņā ;)

Ceru, ka sapratu, ko tu gribi izdarīt. Droši vien kaut kur pieļāvu kļūdu, jo rakstīju ātri, bet ceram principu saprati.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...