Jump to content
php.lv forumi

Switch case


Raivis.purins

Recommended Posts

šajā sakarā man ir vairāki jautājumi. Sen neesmu neko darījis, bet tagad reiz ir pienākusi vajadzība uzlikt vienu portfolio lapu, kas ir veidota flašā.

Jautājumi ir sekojoši. Vai ir iespēja pārbaudīt ar kādas izšķirtspējas ekrānu tiek lapa aplūkota, jo katrai izšķitspējai es gribētu uzlikt savu keisu. Varbūt varētu norādīt vismaz pēc kādiem parametriem es varu atrast iekš php manuāļa. Jo ja nemaldos, tad var noteikt IP, pēckuriem varētu iestatīt cepumiņus, lai cilvēkam piemēram divreiz stundā nav jāskata intro lapa, vēl var noteikt izmantojamo browseri, bet mani interesē tieši izšķirtspēja.

 

Jautājums divi. Kā var iestādīt cepumus vienam un tam pašam klientam uz vienu stundu?

 

Jautājums trīs. Switch case sintakse.

 

Paldies par atsaucību!

Link to comment
Share on other sites

Uzsera brauzera scrina izmerus var noteikt ar JS (PHP nav nekads darishanas gar usera kompi )

shema apmeram shda:

izuuti lapu ar JS kas nosaka Scrina (redzmas daljas) rezluciju, un parlade lapu ar vajadzigajiem parametriem

(izmantojot to pashu nelielo JS )

--

Cepumu dzives laiku var uzlikt Jebkaadu -> kautvai 1 sek ..

--

P.S. a nu Flashh starp citu, ljoti labi mak noteikt usera scrina izmerus, un attieciigi pielagoties ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...