Jump to content
php.lv forumi

lapas reitingu celšana, jeb SEO ar vairāku domēnu palīdzību


ieleja

Recommended Posts

pieņemsim, ka man ir grāvju rakšanas bizness, juridiski "SIA GNKK", kam ir mājas lapa http://www.gnkk.lv/ - mājas lapā ir pāris sadaļas: par grāvju rakšanas teoriju, mani klienti, manas cenas, mana grāvju rakšanas vīzija u.c. meklējot GOOGLE, esmu kādā 2., 3., 4. lapā, atkarībā ko meklē ...

 

skaidrs, ka gribas būt 1. lapā, pat 1. vietā, jo es taču roku visdziļākos grāvjus!

 

tad nu ir izdomāts, ka varētu piereģistrēt vēl pāris domēnus: grāvis.lv, grāvracis.lv, rakšana.lv un ar to palīdzību celt savas mājas lapas reitingus, bet kā to vislabāk izdarīt? ir pāris idejas, bet nav skaidrības kā to vislabāk izdarīt?

 

Link to comment
Share on other sites

  • retingu (PR) ar domeiniem nepacelsi, tik vari atraut sodu par dublicate content, imho.
  • ja nebus satura, tad google tadu lapu nemaz neindeksēs, un redirekts nozime automatisku lapas ignoreshanu
  • redirekts nozime automatisku lapas ignoreshanu
  • redirekts nozime automatisku lapas ignoreshanu

 

labāk visu to enerģiju veltī lapas struktūras un satura uzlabošanai, un rezultāti būs +/- garantēti.

 

Un vispar, nekautrējies un rādi lapu, varbūt ir kādas fundamentālas kļūdas utt...

Edited by Blitz
Link to comment
Share on other sites

tad sanāk, ka ar tiem papildus domēniem pie labākiem Page Rank netikt? bet ja tajos papildus domēnos būtu kaut kāda vispārīga informācija par grāvju rakšanu, par ekoloģiju un ik pa brīdim linki uz pamata lapu?

 

pajautāšu klientam par vēlmi publiskoties ...

Link to comment
Share on other sites

Ja tu tiem papildus uzdzen vismaz PR 3, un linko atslegas vardus uz galveno lapu, tad jā, bet arī ne daudz. Vai ieguldītais darbs atsvērs rezultātus? Domāju ka nē. Tad labāk kā jau teicu, strādāt cītīgāk pie esošā satura. Guuglei patīk daudz oriģināla, labi strukturēta teksta. Pavērtē arī konkurentus- kas viņiem ir un tev nav.

Link to comment
Share on other sites

Ja domēnam ir augsts pagerank un tiek veikts 301 redirekts, kā arī jaunajā lapā ir tas pats/līdzīgs saturs, meklētāji to ņem vērā. Tāpēc ja nomaina lapai domēnu un uzliek pareizu redirektu, pie nākamā PR update jau PR ir atpakaļ kā pirms domēna maiņas vai vismaz tuvu tam.

 

Pirkt jaunu domēnu un likt redirektu gan nav pilnīgi nekādas jēgas.

Edited by mad182
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...