Jump to content
php.lv forumi

AJAX rezultats


renathy

Recommended Posts

Interesē kā būtu pareizāk:

 

Es izveidoju (atkarībā no db datiem) virkni checkboxu. Katram checkboxim blakus ir input vai select. Tā kā kodā tiek izmantotas dažādas javascript/jquery lietas, tad checkbox, input, select visi satur dažādas klases.

 

Tagad man ir AJAX pieprasījums, kā rezultātā būtu jāpārģenerē visi dotie checkboxi, inputi un selecti atbilstoši noradījumiem.

Šobrīd ir tā, ka šis pieprasījums aiziet uz failu test.php, kurš uzģenerē atbilstošo HTML un atgriež to tur, Vkur bija AJAX pieprasījums.

 

Viss strādā, bet ir ļoti neparocīgi tas, ka divās dažādās vietās tiek veidots tāds pats HTMLs. Tātad, ja man vajaga teiksim checkboxim pielikt class="required", tad man tas vispirms jāpielike "parastā" kodā un tad vel nedrīkst to pašu aizmirst pielikt failā test.php, kas tiek izsaukts ar ajaxu.

 

Vēl vairāk ir tā, ka tiek izmantots Smarty un ar to tiek veidots sakotnējais htmls (tur cikls, kas izveido chekcbox, input, select atkarībā no Smarty padotiem datiem).

 

Ceru, ka skaidrs...

R.

Link to comment
Share on other sites

izveido funkciju vai klasi, vai vienkārši php failu, kuru kopīgi izmantos (inklūdos) "parastais" kods un test.php

 

lib.php

 

function megaComplexCheckboxGenerator(){
 $html='...';
 return $html;
}

 

 

"parastais" kods

 

...
include 'lib.php'
echo megaComplexCheckboxGenerator();
...

 

 

test.php

 

...
include 'lib.php'
echo megaComplexCheckboxGenerator();
...

Edited by codez
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...