Jump to content
php.lv forumi
  • 0

Kļūda: document.getElementById


_PUIKA_

Question

Labvakar.

Man te neliela problēma ar javascript kodu.

Tātad html kodā man ir 5 rindas, kurā katrai ir 5 kollonas ar unikālu ID="square[cipars]" ([cipars] katrai kolonai ir sākot no 0 līdz 24 augošā secībā, piem. <td id="square1"></td> <td id="square2"></td> utt.), iekš tabulas.

Ielādējot lapu ar javascript kodu(kods zemāk) man parādās šāda kļūda "Kļūda: document.getElementById("square" + i) is null". Pēc idejas esmu norādījis tega ID precīzu nosaukumu un viņam nevajadzētu būt tukšam.

Nesaprotu kas par vainu, tāpēc ceru uz jūsu atsaucību.

 

JavaScript kods: http://paste.php.lv/90c2990ee27a0288b58b7744b097419b

HTML kods: http://paste.php.lv/01c158ffcfe5744e9fbb607d5084b495

 

Jau iepriekš paldies.

Edited by _PUIKA_
Link to comment
Share on other sites

11 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Pirmkārt,

for (var i=0; i<24; i++) {

nozīmē, ka 24 netiks ietverts.

 

Otrkārt, kur ir 12. kārts?

 

nekas neimanās. pārrakstīju kāršu numerāciju, free neieskaitot, un sanāca 23. Iekļaujot i<24. joprojām ID=NULL wtf?

Edited by _PUIKA_
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Kļūda ir tajā, ka tu gribi izmantot innerHTML metodi uz elementu, kas ir null (kura nav). Padomā loģiski, kā izvairīties no šāda gadījuma. Principā, es jau visu esmu pateicis priekšā, tagad tik jāpakustina smadzene.

 

es neiekļāvu to id="free" pirms vina bija 12 un tagad es izlaboju kodu un aiz viņa turpinaš kā 13.. tātad man kods id sāk aprēķināt no square0 līdz square 23. Bet tikuntā uzrāda ka ir tukšs.

 

karoč to document.getElementById("square" + i) is null daļu es ieliku iekš IF.. IF viņš nav tukš, ielikt tegā random ciparu, else nedarīt neko. tikuntā rāda NULL

Edited by _PUIKA_
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...