Jump to content
php.lv forumi

Vai kāds izmanto e-kartiņu sistēmu!?


webium

Recommended Posts

man ir nolādēts gatavs,tikai instalējot laikam nekorekti norādu iestādījumus ( ceļus uz db vai ko - met laukā errorus ) Būšu pateicīgs,kurš palīdzētu uzveikt šo problēmu! Pateicos! :: Venom pie Tevis varbūt ar palīgā saucieniem? :)

Edited by webium
Link to comment
Share on other sites

Vienkārša gatava čupa ar failiem,kur tikai jānomaina dažas lietas un uzlādē caur ftp klientu! Paliž setup.php un tur viss automātiski! ...bet te sākas,....laikam kaut ko nekorekti esmu norādījis un tu tuu nekā neizdodas! Please help

Link to comment
Share on other sites

Vienkārša gatava čupa ar failiem,kur tikai jānomaina dažas lietas un uzlādē caur ftp klientu! Paliž setup.php un tur viss automātiski! ...bet te sākas,....laikam kaut ko nekorekti esmu norādījis un tu tuu nekā neizdodas! Please help

Citāts no Forumu Lietošanas Noteikumiem (Nu tiem, kas lapas augšā):

 

Izlasiet savu uzrakstīto jautājumu pats piecas reizes. Palūdziet, lai to izlasa kolēģis un pasaka, vai saprata, ko jūs ar to vēlaties uzzināt.

 

Ja jums ir kāda problēma ar skriptu, kā rezultātā ir radusies jums nesaprotama kļūda, tad citējiet pilnībā kļūdas tekstu, ieskaitot arī to, kurā rindiņā tā ir radusies, kā arī nepieciešamo koda gabalu.

 

Tieši tas pats attiecas arīdzan uz MySQL vai citu DB funkcijām. Citējiet gan pašu SQL pieprasījumu, gan atgriezto kļūdas paziņojumu.

 

 

Mēs tacu neesam gaišreģi un nezinām, kas tieši tev nedarbojas.

Link to comment
Share on other sites

Nju visiem mēģinu skaidrāk pateikties ecards.gif kas ir jānorāda tajā pēdējā laukā! Pirmajaa - localhost - saprotu liekam to ip adresi! Bet vai arii tajaa ceturtajaa laukaa localhost vietaa taa ip jaaraksta vai jaaatstaaj localhost? Saprotu tās izmaiņas jāizdara config.php failā,bet kā pareizi rakstīt?

Edited by webium
Link to comment
Share on other sites

Man liekas, ka tu citiem palīdzi, izmantojot zināšanas, ko iegūsti šajā forumā. Nu tas skrīnšots ir diezgan daiļrunīgs. Vai tev maksā par to atbildi?

Link to comment
Share on other sites

Man liekas, ka tu citiem palīdzi, izmantojot zināšanas, ko iegūsti šajā forumā. Nu tas skrīnšots ir diezgan daiļrunīgs. Vai tev maksā par to atbildi?

nju es personigi shaubos par to -_-

 

:ph34r:

 

p.S. nokachaa/iemacies/izmet/sataisi

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...