Jump to content
php.lv forumi

Mājaslapu grāmatas?


osC

Recommended Posts

Nav jau tā ka neko nezinu.

Zinu CSS, daudzko arī no HTML. Vienkārši gribu attīstīties ar HTML vairāk. Baigo template no CSS un HTML nesataisīšu bet kautko jau var. :)

Gribētu kādu grāmatu ne-iesācējiem.

Link to comment
Share on other sites

Pašmācības ceļā noteikti ir jāmācās (Tas ir sliktākais variants, ja nevari atļauties labu privāto pasniedzēju)..

 

Bet, pats galvenais , kā jau te minēja, ir skolveidīgas iestādes, bez tās būs paviršas pamatzināšanas..

 

Varbūt viens no 1000 var iztikt, bez citu palīdzības, bet pārējie 999 agrāk vai vēlāk, prasīs kādam padomu..

Link to comment
Share on other sites

par to gramatu, ko tu ieliki, man vinja majas metajas nekam nederiga, saku it ka tur nekas tads nav, w3 labaaks...

protams vienigais, kas man patika tas bija ka ta ir latviski.

Vel atceros biju lasijis latvieshu php gramatu, ari bija tiri ta neko kaut kadi bija phpdev.server.lv, kas tads, bet kad apstijos lapa beigta, bet gramatu biblotekas var atrast.

Link to comment
Share on other sites

Blitz labi uzrakstija, jāmācās ir programmēt, valodas apgūsi tikai tādā izpratnē.

Nevar sākt ar CSS, neiebraucis HTML. Nu vismaz es nestādos priekšā kā to var.

Par valodu vecumu...., pats esmu asemblerī programmējis, laikos, kad kompītim atmiņa bija labi ja tāda, kā tagad telefona simkartei.

Tie, kuri ir pamocījušies ar Pascal, forumā dumus jautājumus par nedefinētiem mainīgajiem vismaz neuzdod.

Par literatūru būs grūti ko ieteikt, bet PHP latviski man zināma tik viena grāmata,neatceros kā saucas, bet to neiesaku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...