Jump to content
php.lv forumi

Digibrand aicina darbā


EdgarsK

Recommended Posts

Mēs meklējam - kompetentu sava aroda speciālistu

* php, mysql, html, css, javascript zināšanas, vismaz 3 gadu pieredze

* pieredzi ar CodeIgniter framework - tiek uzskatīts par privilēģiju

 

Mēs piedāvājam

* strādāt ar lielākajiem Latvijas zīmoliem

* konkurētspējīgu atalgojumu,

* izaugsmes iespējas

* draudzīgu kolektīvu

 

Mūsu mājas lapa - http://www.digibrand.lv

Sūti savu pieteikumu kopā ar CV uz [email protected]

Edited by EdgarsA
Link to comment
Share on other sites

Pirms kāda laika, biju aizgājis ciemos. Jāpiebilst, ka tobrīd vairāk tika meklēts freelance programmētājs, kas uzņemtos vidēja lieluma projektus, kas uzrodas neplānoti.

Izrunājām par konkrētu projektu(piemēra) termiņus, izstrādes nosacījumus, samaksu utml. lietas. Parādīju ko līdz šim esmu veidojis, zināšanu bāzi utml. Solīja testa uzdevumu tuvākajā laikā. Vēl aizvien gaidu testa uzdevumu. Uz e-pasta vēstuli arī nesaņēmu vairs atbildi vai kaut ko līdzīgu.

Iespējams es kļūdos, bet darbinieku(vai potenciālo darbinieku) meklēšana notiek diezgan nenopietni.

 

P.S Šis ir tikai mans subjektīvais viedoklis.

Link to comment
Share on other sites

Es ar varu padalīties ar pieredzi saistībā ar Digibrand. Darbinieku meklēšana izskatās tiešām nenopietna - CV sūtītīju kaut kad gada sākumā, atbildi saņēmu tikai vasaras beigās, var taču laicīgi atbildēt, ka vakance aiņemta, darbinieks nav piemērots vai sazin kas vēl par vainu, nav jau jābrauc ciemos, e-pastu uzrakstīt jau nav pus dienas jautājums. Vēl kas, algas lielumu, par katru cenu negribēja izpaust, it kā tas būtu valsts noslēpums, bet tā jau tāda kopēja lv darba devēju tendence.

Link to comment
Share on other sites

Man gan nez kāpēc nekādu problēmu nebija. Atbilde par tikšanās nepieciešamību tika saņemta nākamās dienas rītā. Tikšanās laikā arī apspriedām ar atalgojumu, darba laikiem un tml saistītus jautājumus.

 

Mans stāsts pret jūsējiem liek domāt, ka pretendenti tomēr tiek izvērtēti diezgan ātri un profesionāli. Negatīvas atbildes nesniegšanai arī varētu būt zināms pamatojums - sākumā aprunājamies ar "derīgajiem" un ja nu galīgi nekā, tad vēlāk skatāmies pāri palikušajiem (kas nebūtu iespējams, ja pirms tam šiem cilvēkiem jau būtu nosūtīts atteikums). Šie gan ir tikai minējumi.

Link to comment
Share on other sites

Digibrand komentārs - ļoti atvainojamies tiem, kas nav saņēmuši no mums atbildes vai savlaicīgus komentārus. Meklējam programmētāju, jo daudz darbu un tieši dēļ tā, ka daudz darba arī biroja vadītāja brīžiem nepagūst paveikt visu to ko vajadzētu t.i. sniegt atbildes un komentārus.

Jebkurā gadījumā paldies par atsauksmēm - tiem, kas pieteiksies apsolam konstruktīvu sarunu un atbildi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...