Jump to content
php.lv forumi

Wordpress latviešu valoda


Yogurtinsh

Recommended Posts

Sveiki, šodien nolēmu mazliet patestēt wordpress (3.0.3ver) dabūju arī latviešu valodu, strādā viss ideāli izņemot to kad laboju HOME uz Sākums bet viņš man mājaslapā rāda S?kums, bet visas citas sadaļas rāda normāli, labojot saglabāju utf-8 viss strādā ideāli tikai to manuāli labojot header.php failā viņš nerāda normāli plus vel 3/5 pc rāda viss normāli kā man,bet 2 nerāda normālu encodingu rāda ar ķeburiem.

 

Es gribēju paprasīt varbūt kādam ir bijusi šāda problēma varbūt kāds padalīsies ;)

 

paldies

rekur ir attēls

post-4567-0-94704800-1293529248_thumb.jpg

Edited by Yogurtinsh
Link to comment
Share on other sites

Precīzi nezinu ar Wordpress, bet japaarbauda visur kur var vai ir UTF8, datubaazee, manliekas ka arii kkur worpress iestatiijumos bija, un galu galaa vai pasji php faili ir gadiiijumaa uz UTF8?? panjem Notepad++ un nocjeko... Bet manliekas cik esmu njeemies ar Wordpresu taada probleema nav biju, tapeec gruuti pateikt..

Edited by andism88
Link to comment
Share on other sites

Precīzi nezinu ar Wordpress, bet japaarbauda visur kur var vai ir UTF8, datubaazee, manliekas ka arii kkur worpress iestatiijumos bija, un galu galaa vai pasji php faili ir gadiiijumaa uz UTF8?? panjem Notepad++ un nocjeko... Bet manliekas cik esmu njeemies ar Wordpresu taada probleema nav biju, tapeec gruuti pateikt..

 

datubāzēs saliku visus uz utf8_general_ci viss stradā ideāli tikai kad manuāli laboju to vienu HOME uz Sākums rāda to jautājumu zīmi kaut ari saglabāju utf8 un ari tanī .php ir <META http-equiv="Content-type" content="text/html; charset=utf-8"> :(

Link to comment
Share on other sites

A pārējās vietās visur rāda garumzīmes?? :o

datubāzēs saliku visus uz utf8_general_ci viss stradā ideāli tikai kad manuāli laboju to vienu HOME uz Sākums rāda to jautājumu zīmi kaut ari saglabāju utf8 un ari tanī .php ir <META http-equiv="Content-type" content="text/html; charset=utf-8"> :(

Link to comment
Share on other sites

Nu tad ticu, ka ir kaut kur aizķērusies funkcija, kas UTF8 čarus pārvērš par "?". Lai gan - kuram tādu muļķības funkciju vajag.

Un nav gadījumā tas "Sākums" ierakstīts kodā ar roku, vai viss paņemās kārtīgi no datubāzes?

 

Kā arī - varbūt esi labojis valodu failu, bet tomēr esi aizmirsis to saglabājis UTF8 kodējumā.

Edited by Roberts.R
Link to comment
Share on other sites

esmu rakstijis ar roku, bet saglabāju utf-8 daru tā vienmēr kad rakstu ar roku, un datubāzes viss ir kartība, tagad vienkārshi ierakstiju ar roku s&.#.2.5.7.;kums un tagad iet, viss strāda idēali kad no adminstrātora paneļa raksta vai pievieno sadaļas, bet tas HOME (sākums) tur nav visspar, tapēc dabuju ar roku rakstīt klāt.

 

 

un man vel mazliet būs japārtulko moduļi lapai un ar tiem ir tas pats kad ar roku labo rādās ? zīmes kaut ir saglabāts utf-8.

Edited by Yogurtinsh
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...