Jump to content
php.lv forumi

RewriteMap


rpr

Recommended Posts

Kāds ir mēģinājis RewriteMap prg norādīt php skriptu?

 

es mēģinu saprast, kāpēc man vienmēr rewriteLogā tiek ierakstīts

map lookup FAILED: map=testphp key=test

 

itkā no cli, skripts strādā, bet apache rewrite nenostrādā, mēģināju arī googlē atrastos gatavos skriptus, bet tas pats. skriptam interpretators norādīts un chmod a+x uzstādīts. kur vēl varētu būt problēma?

Link to comment
Share on other sites

nu es te eksperimentējot esmu nonācis līdz šādam risinājumam:

 

set_time_limit(0);
$hInput = fopen("php://stdin","r");
$hOutput = fopen("php://stdout","w");

set_file_buffer($hOutput, 0);
stream_set_write_buffer($hOutput, 0);
ob_implicit_flush (true);

while (true) 
{
   $line = trim(fgets($hInput));
   fputs($hOutput, "111\n");
}

 

 

bet cik te palasīju un apkopoju webā atrasto, tad vajadzētu strādāt pat šādam risinājumam:

 

while(true)
{
   echo "111";
}

Edited by rpr
Link to comment
Share on other sites

Itkā nekur nevar piekasīties. Uztaisīt wrapperi kā shell skriptu /path/to/php /path/to/skript nemēģināji?

 

nē, man ir aizdomas, ka php failā nav problēma, bet kaut kādā konfigā vai kaut kāda cita lieta, ko nevaru iedomāties. Dīvaini arī, ka RewriteMap ar txt failu strādā. palaidu skriptu arī ar webservera tiesībām, viss strādāja, bet gala rezultāta nav.

Link to comment
Share on other sites

pieliku php skriptā, lai ieraksta logā katru pieprasījumu, izskatās, ka līdz tam skriptat nekas neaiziet. vai nu konfigā problēma vai vēl kaut ko līdz galam neesmu sapratis, bet nu nevienā logā nekas nerādās, ir kādas idejas, kur skatīties, kam pievērst uzmanību?

Link to comment
Share on other sites

nē, fullpath itkā nav nozudis, mēģināju palaist failu ar sudo viss strādā (sudo -u www-data /home/rpr/public_html/test/rewrite_map/links.php)

 

RewriteMap testphp prg:/home/rpr/public_html/test/rewrite_map/links.php

 

itkā rewrite_mod manuālī lasu, ka skripts tiek palaists pie servera palaishanas, bet ja ielieku skripta sākumā, lai ierakstās failā kaut kāds output pie pirmās palaišanas, tad nekas netiek saglabāts. tajā pašā laikā, ja rewrite rulē, norādu neekistējošu mapname, tad tāda kļūda neparādās. bet ja šo testphp, tad gan ir uzreiz vecā problēma ar mak lookup Failed.

Link to comment
Share on other sites

Dīvaini gan. Tā arī nesapratu - ar wrapperi mēģināji? /blabla/map.sh, kur iekšā /usr/bin/php /home/rpr/public_html/test/rewrite_map/links.php

 

Vēl var pamēģināt flush(); aiz fputs kā arī skripta sākumā pielikt ini_set('output_buffering', 0);

Edited by marrtins
Link to comment
Share on other sites

paldies, viss ir ok, kā jau domāju - kļūda bija triviālākā kāda vien var būt. pirms rewriteMap nebija RewriteEngine on, jo šķita ka pietiek ar to ka ir .htaccess failā, txt tipam ar to katrā ga'dijumā pietika.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...