Jump to content
php.lv forumi

osCommerce UTF-8 atbalsts?


osC

Recommended Posts

Sveiki,

Mēģinu pats tagad pārtulkot osCommerce Latviski.

Bet ir viena lieta. Vajag UTF-8 atbalstu?

Kāds var palīdzēt?

Piemēri no manas mājaslapas

Mana profila informācija - Mana profila informÄcija

Mani pasūtījumi - Mani pasÅ«tÄ«jumi

Rādīt vai mainīt manu produktu notifikāciju sarakstu. - RÄdÄ«t vai mainÄ«t manu produktu notifikÄciju sarakstu.

 

Ceru ka ir kāds vienkāršs risinājums.

Paldies

Link to comment
Share on other sites

Nesapratu riktīgi tevi līdz galam.

Zinu ka kautkas jādara /public_html/includes/functions/database.php un /public_html/admin/includes/functions/database.php

Biju ielādējis kautkādu Grieķu UTF-8 paku ar šīm augstākminētajām datubāzēm. Bet man nedarbojās. :(

Link to comment
Share on other sites

OsC, nerunā stulba slietas, ja nesaproti lietas būtību.

 

Nav tāds jēdziens kā "HTML saits". Visām mājaslapām ir HTML, ko, visticamāk, pirms izvadīšanas ģenerē servera-puses valoda kā PHP. HTML ir jebkam, kas ir web'ā (protams, vienmēr ir izņēmumi). =)

Atrodi, visticamāk, atkal, stila mapi (styles/themes/templates vai kā tml.), atrodi ko līdzīgu "header.html" un būs... Bet šaubos, vai šis ir problēmas risinājums.

Link to comment
Share on other sites

Zinu ka vajag labot

/public_html/includes/functions/database.php

un

/public_html/admin/includes/functions/database.php

Bet nezinu ko tieši vajag mainīt.

Link to comment
Share on other sites

OsC, nerunā stulba slietas, ja nesaproti lietas būtību.

 

Atrodi, visticamāk, atkal, stila mapi (styles/themes/templates vai kā tml.), atrodi ko līdzīgu "header.html" un būs... Bet šaubos, vai šis ir problēmas risinājums.

Tas nav risinājums. ;)

Ok.

Mans database.php fails -click-.

Esmu izmainījis kautko. Bet tāpat neiet. :(

Varbūt kāds redz kautkur kļūdu?

Link to comment
Share on other sites

Database.php:

 

mysql_query( "SET NAMES 'UTF8'" );

 

Tas tā kā pierāda to, ka no osCommerce veidotāju viedokļa viss database.php būs ar UTF-8. Imho, tas pats arī būs uz visu pārējo, jeb "core", ko veidojuši šamie.

 

Tālāk, kas Mums atliek? Lieta, ko neveido šamie! Templates. Skaties brīnumu! Uzspied tagad CTRL + U. Tu redzēsi šīs lapas HTML kodu. Tāds arī Tev tur ir. Varētu iepostot iekš pastie.org to - linku studijā.

Link to comment
Share on other sites

Database.php:

 

mysql_query( "SET NAMES 'UTF8'" );

 

Tas tā kā pierāda to, ka no osCommerce veidotāju viedokļa viss database.php būs ar UTF-8. Imho, tas pats arī būs uz visu pārējo, jeb "core", ko veidojuši šamie.

 

Tālāk, kas Mums atliek? Lieta, ko neveido šamie! Templates. Skaties brīnumu! Uzspied tagad CTRL + U. Tu redzēsi šīs lapas HTML kodu. Tāds arī Tev tur ir. Varētu iepostot iekš pastie.org to - linku studijā.

Labi.

Te ir.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...