Jump to content
php.lv forumi

Nepieciešams finansiāls atbalsts


laacz

Recommended Posts

Pievienojos Kirilam.

 

1.) tiesam koderiem nav jaaperk citu koderu darbs (ko var pasi uztaisiit) - gauzam nelogiski

2.) ir iespeeja LV koderiem izcelties - uztaisit "pashmaaju" forumu (varbut ari velak pelnit)

3.) nekad nebiju domaajis, ka no laacz kaut ko taadu dzirdeeshu... zeel.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 47
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Delfins, un tagad padomā vai varēs atrast tādu koderi, kurš gribēs izcelties, bet tomēr mācēs strādāt (tātad nebūs mazgadīgs neko nejēdzošs puišelis, kuriem parasti ir vēlme izcelties;), kuram būs daudz laiks, lai veltītu šai lietai, un kurš izveidos ko līdzīgu (un ne sliktāku) lētāk par 200$ :D

Link to comment
Share on other sites

Delfins, un tagad padomā vai varēs atrast tādu koderi, kurš gribēs izcelties, bet tomēr mācēs strādāt (tātad nebūs mazgadīgs neko nejēdzošs puišelis, kuriem parasti ir vēlme izcelties;), kuram būs daudz laiks, lai veltītu šai lietai, un kurš izveidos ko līdzīgu (un ne sliktāku) lētāk par 200$ :D

es nesaku ka vienam jataisa - piekjerties var kaut vai #php.lv chans, katrs pa mazinjam moduliitim.. un kopaa gatavs.

turklaat kursh teica, ka tas jataisa peec iespeejas iisaaja laikaa !?? var to visu izvilkt gada garumaa, imo :)

Link to comment
Share on other sites

Delfins, un tu labāk noziedo 10*x stundas laika, čakarējoties ap mazu modulīti, izstrādājot arhitektūru, sadalot uzdevumus, uzstādot infrastruktūru projektam, strīdoties developerus, kas netaisa pēc arhitektūras, bet piedāvā n savas versijas, lamājot cilvēkus, kuru kods ir nelasāms, etc, nekā noziedo 10Ls?

 

Kopējās izmaksas rēķinot cilvēkstundās, zaudētos nervos izstrādei ir grandiozas šādam projektam, nemaz nerunājot par to, ka pastāv arī uzturēšana.

 

Turklāt - ņem un atrodi šādus citus trakos brīvprātīgos, kam nav ko darīt un ir ar mieru taisīt kārtējo phpBB sū.

Link to comment
Share on other sites

Delfins, un tu labāk noziedo 10*x stundas laika, čakarējoties ap mazu modulīti, izstrādājot arhitektūru, sadalot uzdevumus, uzstādot infrastruktūru projektam, strīdoties developerus, kas netaisa pēc arhitektūras, bet piedāvā n savas versijas, lamājot cilvēkus, kuru kods ir nelasāms, etc, nekā noziedo 10Ls?

 

Kopējās izmaksas rēķinot cilvēkstundās, zaudētos nervos izstrādei ir grandiozas šādam projektam, nemaz nerunājot par to, ka pastāv arī uzturēšana.

 

Turklāt - ņem un atrodi šādus citus trakos brīvprātīgos, kam nav ko darīt un ir ar mieru taisīt kārtējo phpBB sū.

es esmu pret phpBB lidziigajiem - sis arii itr paaraak kruts,.. manupraat forumam ir jabut 4 lietas

 

Useri, Forumi, Topiki , un protams atbildes

 

ko vel vaik ? neba meez esam tik sudigi koderi LV, ka pat nespejam forumu uzkodeet.. cienat taksh savu profesiju!

Link to comment
Share on other sites

Delfins, kāds foruma izstrādei sakars ar profesijas cienīšanu?

 

Un kur ir tā doma - katras niecīgas valstiņas programmētājiem jāuzkodē savs forums?

 

Kaut kas tik vienkāršs kā tu pieminēji, jau noteikti ir n reizes uzkodēts. Tici man, ir labs iemesls, kāpēc šeit ir uzstādīts Invision power board, nevis guestbuks ar topiciem.

 

žēl, ka uz manu jautājumu tā arī neatbildēji:

Delfins, un tu labāk noziedo 10*x stundas laika, čakarējoties ap mazu modulīti, izstrādājot arhitektūru, sadalot uzdevumus, uzstādot infrastruktūru projektam, strīdoties developerus, kas netaisa pēc arhitektūras, bet piedāvā n savas versijas, lamājot cilvēkus, kuru kods ir nelasāms, etc, nekā noziedo 10Ls?
Link to comment
Share on other sites

Ech, redzēs kas būs pēc algas, bet - Kiril un citi, kas domā, ka LV koderis nu tik ņems un izcelsies un uztaisīts kko labāku par phpBB, šo te un vēl veselu kaudzi citu forumu - skuju. Ņemot vērā to, ka tam ir jāvelta Milzīgais laiks, tad tāds ir tikai skolniekiem, varbūt pirmo kursu studentiem. Savukārt tur ar to kvalifikāciju ir kā ir. Es protams nesaku, ka vieni lameri vien ir, ir arī tēli, kas patīkami izceļas. Un par šo situāciju var teikt nedaudz tēlaini - ir slikti, ka ir gudrs cilvēks bez iniciatīvas, toties ir daaaudz sliktāk, ja pie lietas ķeras ne tik ļoti pieredzējis un apguvis cilvēks ar Mega Iniciatīvu.

 

Tīri pēc pieredzes - vienmēr sākumā nāk Lielais Entuziasms, tjipa "to jau var kā divus pirkstus...". Pēc tam iestājas aizdomīgs klusums. Mums ir labs piemērs ar linux.lv un Krishu. Spriežot pēc uzrakstiem linux.lv lapā jau n (n>=2) gadus nekas tā arī nav uztaisīts, ir tikai izskanējušas daudzas gudras diskusijas....

 

Sametamies, ir tā vērts.

Link to comment
Share on other sites

Un par šo situāciju var teikt nedaudz tēlaini - ir slikti, ka ir gudrs cilvēks bez iniciatīvas, toties ir daaaudz sliktāk, ja pie lietas ķeras ne tik ļoti pieredzējis un apguvis cilvēks ar Mega Iniciatīvu.
Nope, tieši ar lielo iniciatīvu beigās kaut kas labs sanāks, ja vien iniciatīva nenoplaks. A tas gudrais āpsis bez iniciatīvas tā arī paliks muļķos un neko neizdarīs.
Link to comment
Share on other sites

kirils un Delfins:

Ja manas divus gadus vecās brilles nemelo, tad skaitlīši blakus jūsu lietotājvārdiem, kas informē par Jūsu viesošanās biežumu šeit forumā, ir ļoti nelieli. Tāpēc Jūsu aktīvā iesaistīšanās šajā te diskusijā ir viens riktīgs spārnota buļļa sūdiņš. Ne jūs zināt PHP.lv garastāvokli, ne arī Jūs kaut ko saprotat no PHP.lv + Foruma lietošanas pieredze.

 

Pats arī neesmu te rakstījies ilgu laiku, pašam arī netīk ideja tērēt tad, kad it kā varētu netērēt, tomēr saprotams, ka pirkt PHP programmas priekš PHP programmētājiem ir mazliet svēta lieta - mēs tomēr atbalstām PHP līdz ar to. Turklāt, ticu, ka tie, kas še no php.lv foruma veterāniem šo ideju atbalsta, zina labāk par mani un tāpēc pievienošos. Ar diviem latiem. Un jutīšos lepns.

 

P.S. Par PHP.lv garastāvokli. Pirms kāda gada vai vairāk te rakstījos un jautātāji pārsvarā bija rupji un atbildes pavēloši. Pēdējās nedēļas laikā esmu te iegriezies vairākkārt un novēroju, ka jautājumi nav kļuvuši gudrāki (iesācēji visos laikos ir iesācēji), bet vismaz - pieklajīgāki. Forši tas ir.

 

P.S.2. Forumā varētu ieviest reģistrēšanās maksu - īsziņa par Ls0.35 vai cik tur. Ja forums paliks pieejams visiem, tad cilvēki redzēs, ka te atbildes var reāli dabūt un, iespējams, noreģistrēsies par tām mazajām naudiņām un maksās mazumiņu par PHP.lv supportēšanu nākotnē.

Link to comment
Share on other sites

Nedz kirils, nedz delfins būs tie, kas kaut ko par baltu velti taisīs vai kaut ko sabiedrības labā darīs. Tas pat ezim ir skaidrs. Tā demagoģija, ko viņi te pūš, tikai maitā gaisu.

 

Lai arī es neesmu šī foruma biežs apmeklētājs, tomēr, kā viens no projekta līdzautoriem, uzskatu, ka šobrīd tas ir vienīgais reālais risinājums, lai atbalstītu un uzturētu pie dzīvības to, kas darbojās. Tagad ikvienam foruma lietotājam ir reāla iespēja atbalstīt pasākumu ar nelielu, pat varētu teikt - simbolisku naudas summiņu. Galu galā, forumā uz šo brīdi ir piereģistrēti 693 biedri. Pilnīgi pietiktu ar dažiem santīmiem, lai viss notiktu.

Link to comment
Share on other sites

Aiz cieņas pret laacz un coolynx un pateicoties par viņu (un pārējo foruma autoru) ieguldījumu manā izglītošanā, esmu ar mieru nomaksāt trūkstošo summu. Vienīgi skaidrā naudā...

Cik vēl pietrūkst un kur (kam) var samaksāt?

Link to comment
Share on other sites

Es ar IN, mans te taadas gudriibas salaasiiijies un 10x vairaak gribas lasiit... jsaasagaida tikai algas diena! :D

php.lv dara labu darbu.. paliidz vaajajiem un nesaprastajiem... visu cienju! ;)

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...