Jump to content
php.lv forumi

Nepieciešams finansiāls atbalsts


laacz

Recommended Posts

Paldies. Vairs nevjag! :)

 

Pagaidām esam ieguvuši: Ls 101.00

Vēl vajag: Ls 0.00

 

P.S. "Vēl vajag" summa ir aptuvena. Latvijas Bankas kurss.

 

Tiem, kas te apgrozās, nav nepieciešams stāstīt, cik laba ir esošā forumu sistēma :) Diemžēl, tagad esam skarbas rīcības priekšā - likvidēt esošo forumu, jo jaunākās versijas jau ir 100% komerciālas.

 

Protams, var rakstīt savu, bet tas ir ne pārāk labs risinājums viena iemesla dēļ - laika patēriņš. Laiks ir nepieciešams ne tikai uzrakstīšanai, bet arīdzan uzturēšanai, kļūdu ķeršanai, u.t.t.

 

Alternatīvu freeware forumu sistēmu nav. Ir PhpBB, kas diemžēl nav tas labākais risinājums.

 

Tāpēc būtu jāiegādājas Invision Boards. Ir divas iespējas - lifetime license, vai yearly fee. Pirmajā gadījumā summa ir 199 dolāri. Uz mūžu. Otrajā - 69.95. Gadā.

 

Kāpēc jāapgreido? Tāpēc, ka atrodas drošības caurumi, nāk klāt jaunas iespējas, u.t.t., u.t.j.pr.

 

Tad nu jāprasa PHP sabiedrības finansiālais atbalsts :)

 

Jūsu tiesības - ziedot jebkādu naudas summu. Daži var ziedot, teiksim, vienu latu, bet citi var atļauties arī visus divdesmit. Tāpēc, ziedojiet, cik nu varat.

 

Mani pienākumi. Kad kontā parādīsies nepieciešamā summa (ja tā būs 70 dolāri, tad, atkarībā no ziedojumu ienākšanās intensitātes, vai nu tiks iegādāta yearly licence, vai arī tiks gaidīts līdz 200 dolāriem), tā tiks izlietota attiecīgi Invision PowerBoard iegādei. Ja summa pārsniegs nepieciešamo, tad maksājumi tiks atgriezti parskaitīti atpakaļ, vai arī, ja tādas iespējas nebūs, attiecīgo pārpalikumu novirzīsim citiem mērķiem PHP.lv vajadzībām.

 

Lai nerastos liekas ķibeles, pirms skaitīt naudu, atsūtiet vēstuli uz [email protected] ar jautājumu par to, cik vēl ir nepieciešams.

 

Veicot maksājumu, norādiet informācijā saņēmējam to, ka nauda paredzēta PHP.lv!!!

 

Konts: LV52HABA000130A246225, KASPARS FOIGTS

 

P.S. Ja Tavā rīcībā ir veids, kā šo ziņu izplatīt, nekautrējies. Postē savā saitā, stāsti saviem draugiem, u.t.t. Pateicīgi būs visi :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 47
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Kāpēc PhpBB nav labs risinājums?

Tāpēc, ka jamais ir bremze (relatīvi, protams, bet tas ir būtiski). Plus - jamais ir nejēgā caurumains. Un mani absolūti neapmierina šis opensource blakusefekts :/

Link to comment
Share on other sites

lāč' un kāds ta būs Beneficiary's bank?

Hansabanka A/s (izvilku no HABA) man saka: Data error, current account and/or customer data not found

 

Update: kļūdīties ir cilvēcīgi, samainīju vietām saņēmēju un kontu

Edited by Venom
Link to comment
Share on other sites

Man šķiet, ka invision ir viss smukākais, pāredzamākais un ērtākais, un vēl esmu pie tā pieradis. Bet caurumi gan jau ir :)

 

Kad saņemšu aldziņu, tad būs janoziedo kaut kas php foruma izdzīvošanai! Un domāju, ka labāk būtu pagaidīt, līdz savācas nauda "lifetime" versijai, lai nebūtu vairs šādu problēmu, un ja būs kādi bugi, tad tos gan jau kāds php veterāns varēs salabot :)

Link to comment
Share on other sites

Man šķiet, ka invision ir viss smukākais, pāredzamākais un ērtākais, un vēl esmu pie tā pieradis. Bet caurumi gan jau ir :)

Citi te nāk gudrības smelties un dalīties ar informāciju, citi acis pamielot ;)

Link to comment
Share on other sites

Pilnīgi piekrītu, ka jāpērk ir licence, jo mans uzskats, par ko tiek maksāts, tur viss notiek ātrāk.

Kļūdas ir visiem produktiem un no tām neizbēgt, bet svarīgākais ir tas, cik ātri šīs kļūdas tiek izlabotas.

Obligāti ieskaitīšu piecīti, vienīgi uz mēneša beigām un jāpērk lifetime licence.

Link to comment
Share on other sites

Citi te nāk gudrības smelties un dalīties ar informāciju, citi acis pamielot  ;)
Nu tas jau tiesa, ka galvenā doma ir informācijas apmaiņa, bet ja pērk produktu, tad tas nebūt nav vienīgais kritērijs, kurš būtu jaskatās, piemēram tas punBB man galīgi nepatīk pēc dizaina un izkārtojuma, par tehnisko daļu neko nezinu.
Link to comment
Share on other sites

tas tak nav nopietni. php coderu komuuna izgruuzh naudu softaa, kas taisiits ieksh php. smird peec ziviim. ir tak citi risinaajumi.

Kaarteejo reizi Kiriljka izceljas ar savu "gudriibu". Redzi, lai uzkodeetu shaadu forumu, ir nepiecieshams ieguldiit ljoti lielu laiku un darbu, kura cena stipri paarsniegtu 199$. Liidz ar to iegaadaaties shaadu produktu ir pilniigi logjiski un praatiigi. Buutu labaak seedeejis savaa blogaa un nebaazis degunu tur kur tavupraat "smird peec ziviim".

 

P.S. Es kautko iesuutiishu bish, bet es arii uzskatu, ka jaasamet lifetime licencei.

Edited by Benvenuto
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...