Jump to content
php.lv forumi

logo css


laucinieks

Recommended Posts

Sveiki, ir tāda lieta, ka mājaslapai uz dažādiem monitoriem lapa deformējas, kā var uztaisīt, lai visās lapās būtu vienādi lielumi? Man ir logo 990 x 124, kas ir uz pašreizējā monitora, bet kad aizeju pie portatīvā, logo aizņem tikai 3/4 no monitora, pārējais laukums ir balts. Ko man vajadzētu izmainīt?

 

#headeris {
background-image:url(images/header.png);
width:990px;
height:150px;
}

Link to comment
Share on other sites

parasti ja visur vajag 100% platumā, tad izlīdzas ar to ka #headeris fonu uzliek (background-color) tādu pašu ka logo fons (lai saplūst), un uzliek width:100%; lai aizņemtu maksimālo ekrāna platumu.

Tavā gadijumā vēl būs jāpieliek background-repeat:no-repeat;

Edited by Blitz
Link to comment
Share on other sites

Ja pareizi saprotu:

 

Tev vajag iecentrēt lapu - jo tas, ka sāns paliekm lielāks pie lielākas izšķirspējas ir neizbēgami - ja vien neveido width ar procentiem, bet neiesaku tā darīt...

 

Labāk izveido vienu div tagu, kas ietver pārējos piem., "wrap", kurš ir iecentrēts lapā. (margin: 0 auto 0 auto);

Link to comment
Share on other sites

pieliec background-color:red; un tu sapratisi ko es ar to domaju.

dzīvs piemērs: šim pašam forumam. Kreisajā pusē IPB logo, un visa augša staipās 100% platumā, rezultātā viss izskatās kā viens vesels.

Edited by Blitz
Link to comment
Share on other sites

Vinjsh nestaipaas. Bilde ir fikseeta izmeera: http://php.lv/f/public/style_images/master/logo.png kura ir noliidzinaata peec kreisaas malas un konteinera fona kraasa ir taadaa pat kraasaa kaa bildes labaa mala, taadeelj izskataas, ka bilde turpinaas. Tavaa gadiijumaa taa nevar jo tavs hederis ir bilde. Vai nu dari kaa mefisto saka vai taisi citu hederi un dari kaa te dara vai vienkaarshi taisi random fonu zem bildes.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...