Jump to content
php.lv forumi

Jūsu domas par paypal latvijā


labaiss

Recommended Posts

Labdien,

Vēlētos dzirdēt, cik gudri&negudri pēc jūsu domām būtu izmantot latvijas cilvēkiem domātai aplikācijas TIKAI paypal norēķinu sistēmu (kad lietotājs maksā par pakalpojumu).

 

Ja ir iespējams pamatojiet savus par un pret argumentus.

 

 

p.s. par alternatīvām daudz maz esmu informēts :)

Edited by labaiss
Link to comment
Share on other sites

Paņem paypal pieslēdz website payment pro opciju, varēsi arī ar kartēm norēķināties. Parastā veidā Latvijai karšu opciju nepiedāvā, ir jāreģistrējās.

Link to comment
Share on other sites

Paņem paypal pieslēdz website payment pro opciju, varēsi arī ar kartēm norēķināties. Parastā veidā Latvijai karšu opciju nepiedāvā, ir jāreģistrējās.

 

Šajā payment pro veidā, cik sapratu, ir jākrāmējas ar karšu datiem pašam savā lapā? Tas gan ir neforši... vai es kaut ko nesapratu?

Link to comment
Share on other sites

Šajā payment pro veidā, cik sapratu, ir jākrāmējas ar karšu datiem pašam savā lapā? Tas gan ir neforši... vai es kaut ko nesapratu?

Nē, PayPal karšu datus nevienam nedos. Tas pro vienkārši dod lietotājiem iespēju maksāt caur PayPal bez PayPal reģistrēšanās, t.i. lietotājs tur ievada kartes datus nevis savu email/paroli.

 

Kamēr viņiem nebūs latviešu interfeisa un pilna LVL atbalsta, es viņu par nopietnu apmaksas sistēmu Latvijas tirgum neuzskatu.

Link to comment
Share on other sites

Nekas jau tev tur nav jākrāmējās.

 

https://merchant.paypal.com/us/cgi-bin/?cmd=_render-content&content_ID=merchant/demo_wpp

 

Viss video ir uzskatāmi redzams.

 

Paypals jau iedod visus api, formas, utt... viegla integrācija.

 

Rincewind: Ejot pie First data, tev ir jāmaksā integrācijas maksa ap 200 Ls + ir jāmaksā tie paši procenti par tirgošanos. Ja tu neesi Lulu Pica, Sociālais tīkls, vai vēl kaut kāds tur krutais interneta veikals, tad šaubos vai tev First data pakalpojumi būtu izdevīgāki par paypali.

 

Vēl ir variants ņemt Moneybookers.com arī tur ir visādas iespējas, bet par LV valodas interfeisu nemācēšu teikt.

Edited by foxsk8
Link to comment
Share on other sites

Paņem paypal pieslēdz website payment pro opciju, varēsi arī ar kartēm norēķināties. Parastā veidā Latvijai karšu opciju nepiedāvā, ir jāreģistrējās.

 

Nemusini tautu. Jau cik reizes ir skaidrots, ka PRO un attiecīgi arī PayPal karšu norēķini ir pieejams tikai otrpus okeānam.

 

Par pašu topiku runājot - paļauties tikai uz PayPal Latvijā būtu muļķīgi. Pie mums lai arī paypal norēķini tiek piedāvāti, tie sastāda ļoti mazu procentu un liekas 90% no PayPal lietotājiem ir ārzemēs dzīvojošie lietotāji.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...