Jump to content
php.lv forumi

par www nozīmi


krisp

Recommended Posts

Neesmu drošs, bet domāju, ka neietekmēs.

 

Vari darīt tāpat kā Es daru - http://dagrevis.lv/ . Attiecīgi, ja neizmanto 'www', tad viss ir kārtībā. Ja tomēr kāds izmanto to 'www', tad tiek veikts redirect's uz adresi bez 'www'. )

 

Pēc Manām domām, 'www' ir nesmuks.

Link to comment
Share on other sites

www ir vēsturiski iegājies. no World Wide Web.

Ja noņemsi, nekas traks nenotiks. Patiesībā, standartgadījumā, lai viss SEO strādātu korekti pat iesaka, lai www.domains.dom būtu tas pats, kas domains.dom

ir cilvēki, kam šķiet, ka jebkam priekšā jāliek www, tādu cilvēku dēļ arī nevar atļauties atmest šo domēnu.

Tāpat arī pārlūkos standartā, ierakstot adresē:

vards un tad nospiežot CTRL + ENTER, automātiski verās www.vards.com (FF ir arī ALT+ENTER www. .org un SHIFT+ENTER www. .net)

Link to comment
Share on other sites

No SEO viedokļa, būs gan atšķirības, ja neveiksi speciālu googles settingu maiņu, vienu vai uz otru pusi, tad tas viss var šo to ietekmēt. Tuvāk vari skatīt iekš google webmaster tools. Es parasti redirektēju no īsā un www variantu. :) Kaut vai paskatamies tās pašas reklāmas, visur saka www punkts mana lapa punts elvē.

Link to comment
Share on other sites

No SEO viedokļa, būs gan atšķirības, ja neveiksi speciālu googles settingu maiņu, vienu vai uz otru pusi,

nebuus nekadu atskjiriibu .. google grib lai buutu www.xxx.. bet ieksh NIC (namservera) uzliec abus ... -> nav PILNIGI nekadu atskjiriibu ... ( vispar jau tas ir normali ja sakuma iet uz www.xx un tikai pec tam uz xx -> tas ir Namserveris njem abus divus ...

Ka jau tika minets ieksh NIC var uzlikt abus divus (pat standarta ir jau abi varjanti )

P.S. vesturiski ir www. .... un tas skaitas Pareizais varjants, ja lapa defolt ir HTTP , ja vinja ir FTP tad labak primarais ir bez WWW (tieshi tie 3w norada ka lapa domata prieksh brauzeshans, ne kam citam )

Link to comment
Share on other sites

Tas ir vēstures mantojums. Vecos labos laikos http lapas lika uz servera www.kautkas.com, ftp lika uz ftp.kautkas.com, gopher lika uz gopher.kautkas.com, bet e-pastus uz mail.kautkas.com. Laika gaitā nonāca līdz tam, ka ka visu sāka likt uz viena servera, bet www (World Wide Web) palika, kā http serveru apzīmējums. Mūsdienās visi saprot, ka www.uzņēmums.lv ir uzņēmuma web lapa, bet to, ka var rakstīt tikai uzņēmums.lv, nesapratīs ofisa briesmones, kuras mēdz uzrakstīt www.lietotājs@uzņēmums.lv

Link to comment
Share on other sites

Daži seošņiki pat iesaka veikt redirektu. Es parasti visus pārmetu uz īso adresi, jo www ir tikai bezjēdzīga vēstures palieka, kas mākslīgi pagarina adresi.

 

Katrā ziņā lai kā arī darītu, lietotajam ir jānonāk pie viena un tā paša satura, neatkarīgi no tā, vai viņš ir uzrakstījis www.adrese.lv, vai adrese.lv

Edited by mad182
Link to comment
Share on other sites

man personīgi vismīļākais liekas

*.adrese.lv, jo cilvēkiem bieži gadās uzrakstīt ww.adrese.lv vai wwww.adrese.lv

 

Nu un tad servera pusē jau attiecīgi visu apstrādāt, piemēram pārsūtot uz adrese.lv, jo, manuprāt, īsāk=labāk!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...