Jump to content
php.lv forumi

Kautkas līdzīgs taimerim


student

Recommended Posts

Sveiki visiem!Es vēlētos iemācīties sekojošo-

Man ir datubāze ar nosaukumu 'counter',tajā iekšā ir table 'users' un table 'users2' ,un viena no ailēm users1,users2 ir,kur parādās katra lietotāja iegūtie punkti (0+).Gribētu saprast,kā var dabūt gatavu,lai kad pulkstenis ir 9 no rīta tad katra lietotāja iegūtie punkti aizsūtās no 'users' uz 'users2' table un no 'users' table visi punkti visiem lietotājiem attiet uz 0.Abos tajos table ir vienādi lietotāju dati.Cik es saprotu tur nāksies izmantot kaut ko ar db update,vai arī kaut ko citu.

Link to comment
Share on other sites

jaa, naksies iesheduleet kadu batch job. Un tam kompim no kura laidisi batch job, jabut vislaik 9:00 ieslegtam.

Batchjob=atver vainu php vai izpilda mysql skriptu. Ja tas ir uz hostinga, tad drosvien jataisa caur php, un jaatver www.aa.lv/supersecretlink.php?authorization=1231234

Edited by Blitz
Link to comment
Share on other sites

Ok.Man vajag izveidot tādu skriptu,kurā katru dienu pulkst. 9:00 tiek paņemti visi lietotāji un no viņiem izvada uzvarētājus (Ar lielāko skaitu).Šie uzvarētāji tiek ievietoti citā table-piemēram 'uzvarētāji' un tajā table,kurā iekšā ir visi useri visi punkti atkal paliek uz 0.Kā to panākt?

Link to comment
Share on other sites

uz kompja uzinstale PHP (tikai), uztaisi php skriptu kas atver fopen('http://ass.lv/asdas.php','r');

tad uztaisi asda.bat failu,

bat failā ieraksti "C:/php/php-cgi.exe c:/asda.php" un zem control panel sheduled tasks uzliec sim lai darbojas katru dienu 9:00.

 

Man sādi ir ap 20 batch jobiem, dazadu sitemapu, un xml`u generesenai, un ir ok.

Edited by Blitz
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...