Jump to content
php.lv forumi

Kodu fragmentu meklētājs


foxsk8

Recommended Posts

Sveiki tautieši. Tad nu interesē tāda lieta kā kodu fragmentu meklētājs.

 

Situācija:

 

Ir kaut kāds webs kurš kodēts hvz kā, respektīvi, visā burzmā, ir jāatrod teiksim piemēram <p>esmu meklētājs</p> kods, tas ir no visiem failiem, kas ir konkurētajā folderī. Varu iemeklēt kaut vai arī šādi php echo kaut kas utt.. vai arī $("div").hide();.

 

Failu tipus vajadzētu definēt, piemēram standartā tas būtu php, html, css, js, bet pēc vajadzīgas varētu piemest vēl klāt kādu formātu.

 

Respektīvi, šādi atkristu murgs, meklēt pa visu drazu vajadzīgo kodu, vietu, lai veiktu kaut kādus labojumus. Ne vienmēr šāda lieta būtu labāka par ručīj how to do, bet ja tas ir jādara samērā bieži, sāk jau apnikt vērt x failu vaļā un ctrl+f.

 

Idejas, risinājumi, softi?

 

Pie idejas varētu vēl minēt, ka būtu cool, ja vēl esošo koda fragmentu varētu uzreiz pielabot un noseivot failu.

Link to comment
Share on other sites

EditPlus neesmu lietojis + tā nav IDE, taču gan jau, ka kaut kas tur ir ->

http://old.nabble.com/Find---Replace-in-Multiple-files-(in-a-directory)-td17956586.html

http://tech.dir.groups.yahoo.com/group/editplus/message/595

 

Iesaku iemēģināt kādu IDE'i. Ja ir liels projekts, tad tās izmantošana krietni atvieglo darbu.

Link to comment
Share on other sites

Pamēģini IDE'i PHPStorm, pats esmu sajūsmā :) Laigan, nav bez maksas, ir 30 dienu trial, pēc trial beigām programma ik pa 30 min slēdzās ārā (bet atverot atkārtoti, nekas nav pazudis, visi faili atvērti kā iepriekš stāv).

 

Konkrētais meklēšanas logs izskatās šādi:

 

c41d1-large.jpg

 

Pēc noklusējuma, IDE'ē visi faili saglabājas reālā laikā, pašam nekas nav jāglabā. Varbūt sākumā grūti pierast, bet pašlaik esmu jau tā pieradis, ka bez šitās fīcās grūti :) īpaši labi, kad tiek strādāts pie html vai css. Ja bail, kaut ko neatgriezeniski sabojāt kodā, tad talkā jāņem kāda versiju kontrole. Pats izmantoju GIT, kas ļoti labi iet roku rokā ar IDE'i (kodā viegli redzēt, ko esi labojis utt), viss integrēts!

Edited by briedis
Link to comment
Share on other sites

Uj, tām IDēm ir tik daudz funkciju, ka hvz kura ko dara un kam vajadzīga. :)

 

Nez līdz šim esmu izlīdzējies ar to editplus, 2MB liels softs, strādā ātri, stabili, bet nu jā, iespēju ziņā stipri atpaliek. Un vispār kas tad tur ir, 35 zaļie pa normālu softu. :)

 

Jāskatās kas advancētāks, bet šoreiz traucē pieradums pie tā editplus.

 

Skatos tagad to PHPStorm, jau defoltā liekas tāds pabremzīks.

Link to comment
Share on other sites

Iesaku Komodo Edit. Pluss tāds, ka nav taisīts uz džavas. Bezmaksas. Ātrs. Ir plugini. Nav tik daudz iespēju kā gigantiskajām idēm (aka piemēram Netbeans), bet tas imo ir labi jo neku pārāk trūkstošu neesmu manījis un nav jāuztraucas par bremzi dēļ kādas mega fīčas :)

 

Par maksu var dabūt Komodo IDE, kur klāt nāks vēl šis tas, bet pagaidām neesmu sajutis vajadzību pēc tā visa.

Link to comment
Share on other sites

Gribētos atrast kādu programmu vai, vēl labāk, plugin'u Notepad++, lai ir tā, kā Mac'am. T.i., rakstot, piemēram, "<p", ko maģisku uzklikšinot, beigās jau sanāk "<p>Tu jau te sāc rakstīt...</p>". Un tamlīdzīgi dzīves uzlabošanas "prikoliņi"! =)

 

Foxsk8, ņem taču Notepad++! Pieradīsi nedēļas laikā un būsi tāds pats addict's kā Es! ^__^

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...