Jump to content
php.lv forumi

Statistika


student

Recommended Posts

Sveiki!Kāds varētu lūdzu parādīt,vai ieteikt kādu saitu kur būtu parādīts - kā izveidot php failu,piemēram: "paraugs.php" kurā saglabātos šī faila statistika.Tas jāsaprot tā - es ieeju savā wamp/www/paraugs.php caur kādu browseri un tur parādās cik pavisam reizes ir skatīta šī vietne.

Link to comment
Share on other sites

paskatījos google un atradu:

1. Izveidoju tukšu failu "hitcounter.txt";

2. Izveidoju php failu "counter.php"{

<?php

$count_my_page = ("hitcounter.txt");

$hits = file($count_my_page);

$hits[0] ++;

$fp = fopen($count_my_page , "w");

fputs($fp , "$hits[0]");

fclose($fp);

echo $hits[0];

?>

}

3. Un viss darbojas.

 

Bet tagad gribētu lai kāds palīdz izveidot php failu,kurā katram userim ir savs id un piedevām klāt adrese ar savu id uz kuru aizejot tikai tam userim pieskaitās klāt šis counts.Ceru,ka sapratāt.

Link to comment
Share on other sites

Es cenšos panākt,lai ir adrese uz kuru ejot no viena datora var tikai vienu reizi pieskaitīties statistika +1.Tas ir tādēļ lai parādītos unikālais skatījums,nevis kāds,kuram nav ko darīt spiestu visu laiku f5 un arī rādītos lielāks skatījums.Kāds zina kā to panākt?Un ja zina tad lūdzu palīdz.

Link to comment
Share on other sites

Ne gluži...

 

$ip_address =
( isSet( $_SERVER['REMOTE_ADDR'] ) ? $_SERVER['REMOTE_ADDR'] : NULL ) .
( isSet( $_SERVER['HTTP_X_FORWARDED_FOR'] ) && $_SERVER['HTTP_X_FORWARDED_FOR'] != 'unknown' ? ' forward ' . $_SERVER['HTTP_X_FORWARDED_FOR'] : NULL ) .
( isSet( $_SERVER['HTTP_CLIENT_IP'] ) ? ' client IP ' . $_SERVER['HTTP_CLIENT_IP'] : NULL ) .
( isSet( $_SERVER['HTTP_VIA']) ? ' via ' . $_SERVER['HTTP_VIA'] : NULL );

Link to comment
Share on other sites

Bet pa lielam, nav labākais tonis glabāt IP adreses. Piemēram, es ieeju Tavā lapā no sava datora, tad vēlāk pie manis atnāk draugs, un viņam pastāstu par krutu mājaslapu, kurā no vienas ip adreses var ieiet tikai vienu reizi dienā. Tad iedomājāmies, ka viņš ieies no sava laptopa izmantojot manu wi-fi rūteri. Bet diemžēl atdurāmies pret paziņojumu - Tu jau šajā lapā esi bijis. Bet kā - tikko atnācis draugs, ar vēl vēsu datoru...

Lieta tāda, ka tiek ieskaitīta kā ienākošā/izejošā adrese iekš paša rūtera.

Es nez, moška daGreiva funkcija šādu lietu novērš,

Bet, labākais, tomēr ir glabāt PHP sesijas vai cepumus. Vai LocalStorage, ko piedāvā HTML5.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...