Jump to content
php.lv forumi

Sludinājuma dēlis


max

Recommended Posts

Čau, čau, kolēģi.

Ir nepieciešams uzveidot pavisam vienkāršu sludinājuma dēli, bet ar customizētām sludinājumu kategorijām/sadaļām, līdzīgi kā ss.lv. Gribu idejas kā būtu vienkāršāk/labāk to visu taisīt, proti, ka katrai sadaļai ir bez mazam vai savs layouts, ja tā to var nodēvēt, - ar saviem aizpildāmajiem fieldiem, dropdown menučiem un taml. Piemēram, ja sadaļa ir auto, tad jābūt dropdown menu ar krāsām/markām un taml, ja tā ir māja, tad jābūt iespējai ievadīt kvadrātmetrus etc. Idejas? :)

Link to comment
Share on other sites

Vai tad ir tik grūti aizdomāties par to, ka ir jāveido nevis līdzīgs kā ss.lv bet labāks kā ss.lv. Ar to pirmām kārtām būtu jāsāk. Un nākošā lieta, vai sludinājumu dēļi pie mums nav pārāk daudz?

Link to comment
Share on other sites

Es nepretendēju uztaisīt kaut ko labāku/konkurējošāku vai whatever. Es lūdzu padomu, kā labāk veidot tehniski. Lokālajai avīzei ir interneta versija sludinājumiem un ir plānā uztaisīt "apgreidu" uz ko nedaudz labāku. Savas izaugsmes pēc un lai lietotājam būtu ērtāk meklēt, pievienot un taml.

Link to comment
Share on other sites

Sauksim to tā - dzinējs :

PHP + DB (kaut kāda pēc izvēles)

Un tad ar Jquery veidot to interaktīvu = funkcionālu.

 

No nosacītās programmēšanas jau nekas jauns laikam nav izdomāts (tāds ko varētu likt lietā)

 

Galvenais jau ir izdomāt kā tu pasniegsi PHP + DB.

 

Grūti pateikt, kā to labāk darīt, jo pirmkārt iedziļināties tavā projektā es noteikt nevēlos un manuprāt pašas svarīgākās ir detaļas, kā tu viņas pasniegsi (piem., sludinājuma rediģēšanas iespēja, kura starp citu ss.lv nemaz nepastāv cik atceros)

Edited by labaiss
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...