Jump to content
php.lv forumi

Strādāsiet vai tukšus salmus kulsiet? - Autora secinājumi


Dontels

Recommended Posts

Un ja dziļi parakt, tad ir pieradīts, ka narkotiki stimulē smadzeņu darbību uz brīdi, kad tu tos lieto.

Ja dziļi parok, tad pirmajās reizēs tā ir, taču ilgtermiņā smadzenes zaudē spēju pašas uzturēt savu aktivitāti dabīgā veidā un tā krītās un kārtējā doza tikai nodrošina smadzeņu aktivitātes pacelšanu līdz aktivitātes līmenim, kāds tas ir normāli (biežāk gan šo līmeni nesasniedz).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Codez pareizi saka.

 

Par cigaretēm vispār nav vērts runāt, ko tas nozīmē. Tomēr, viens bonuss tur ir - regulāra pakustēšanās un socializēšanās (ir pat pētījumu līmenī pierādīts, ka tie, kas smēķē un/vai iedzer, procentuāli tiek pie finansiāli labākiem amatiem par šķīstajiem). Tiem, kas nesmēķē, vajag analogu - vismaz reizi 2 stundās pavingrot, ja vēl nav problēmu, tad profilakses pēc aiziet pie laba fizioterapeita, kurš laicīgi izkustinās nosprostotos punktus organismā.

 

Kafija = eiforijas sajūta. Sadzeramies kafiju, gudri muldam, viss liekas tralalā.. vispār, "coffee is for closers only" ;) (

)

Atmest kafiju - grūti. Īsumā, ja kafiju dzer, tad ieteicams to darīt no rīta, bet ne pa dienu un noteikti ne vakarā, miega aizdzīšanai.

 

Šokolāde - personīgi lietoju lielos daudzumos, grūti teikt, vai tas nāk par labu vai nē - kad ir jādomā, tad par labu, kad ir jāstrādā (respektīvi, jārealizē izdomātais) tad nekas labs nav.. ja ir kāds pētījums par šo, labprāt palasītu. Pats tik zinu, ka nelielu tumšās šokolādes deva tiek rekomendēta.

 

p.s. Man liekas, ka šis topiks pārvērties par jauku tukšu salmu kulšanas vietu. :D

Link to comment
Share on other sites

Neatbalstu smēķēšanu, kaut gan pats arī smēķēju.

Lai nu kā, bet daudzos gadījumos produktivitāti tas uzlabo.

 

Pieņemsim kā pie mums, ir viens liels kopīgs projekts, pie kā arī visi strādājam.

Ja kāds nevar atrast izeju no problēmas, tad mēs ejam uzpīpēt, tad arī apspriežam problēmu, apdomājam visu.

Kāpēc lai neapspriest tur pat ofisā? Jo katrs ir aizņemts ar savu lietu un ja cilvēkam blakus ir dators, uz kura viņš tajā laikā strādā, viņš vienkārši nevarēs iedziļināties tavā problēmā, jo viņam pilna galva ar savām problēmām. Bet pīpētavā uz balkona, visi ir atrauti no saviem datoriem un ir laiks, kad parunāt par globālām projekta problēmām.

 

Tie kuri teica par sapūlcēm.. Protams, darba revīzijas ir jātaisa. Bet nejau tagad to darīt n-tās reizes dienā, kā tik kādam rodas kāda problēma.

 

Runājot par kafiju. Es viņu dzeru darba procesa laikā, man viņa tādā veidā palīdz.

Bet ja aizvietot pīpēšanu, tikai ar kafijas un tējas dzeršanu, tad tas aizņems 2x vairāk laika. + Pēc tam taču arī vajag iet pačurāt.. :D

 

Tie kuri teica, ka riebjas pīpētāju smaka. Vispirms mēģiniet savā galvā nosist savus "tarakānus", jo tādu sīkumu dēļ stresojot, var arī iekrist dziļā depresijā, ņemot vērā to, ka pīpētāji ir VISUR.

Biju uz gadu atmetis smēķēšanu un nekad man nav traucējis neviens cits smēķētājs, dažreiz pat pats ar viņiem gāju uz smēķētavu, kompānijas pēc.

Edited by Maaren
Link to comment
Share on other sites

Maaren, pirmkārt, šis teikums ir, piedot, bet idiotisks "Neatbalstu smēķēšanu, kaut gan pats arī smēķēju.", otrkārt, jā, smaka traucē, un kā vēl traucē nesmēķētājiem. Ja tev vienam "izbijušam" vai esošam smēķētājam netraucē tā pretīgā smaka, tad tas esi tikai tu viens, jo man, un varu teikt, ka arī lielākajai daļai nesmēķētāju tā smaka riebjas un grauž pamatīgi nāsīs. Protams, tā nav tēma par ko slīgt depresijā, bet atsevišķos momentos tas var vienkārši radīt pretīgu pašsajūtu, kad tev nule kā "svaigi" nosmēķējies kolēģis noiet garām...

Link to comment
Share on other sites

Kavacaky, kādu tad normālu reakciju tu gribi?

 

Piemēram, ja tev kolēģis noietu garām un klusi palaist smaku... tev būtu normāla reakcija? protams, ka tev būtu pretīgi.. jā.. ja vienu reizi. .varbūt arī smietos.. bet nu ne jau, ja viņš to darītu vairākas reizes dienā :P :D

 

Tici.. tu sajustu diskomfortu, ja vien nepiesūktos ar to smaku pats, tādā veidā vairs nejūtot .. :D

 

Smēķētājiem => jā.. argumenti jau nu paši labākie.. bet nu process veselīgs nav. un nav ko tur diskutēt. pat ar visiem labajiem blakusefektiem, ir vairāk mīnusu nekā plusu. ja sev ŠĶIETAMI paaugstini darba spējas, tad tai pat laikā, blakus esošam kolēģim iespējams, vairākas reizes samazini.. tikai tapēc, ka izsit ar savu smaku / vai smaržu (kādas nu kuram gaumes un cīgu šķirnes) kolēģi no domas.. jo šim vnk ir jāaiztur elpa..

Maarenam:

Tie kuri teica par sapūlcēm.. Protams, darba revīzijas ir jātaisa. Bet nejau tagad to darīt n-tās reizes dienā, kā tik kādam rodas kāda problēma.

 

jap.. taisam sapulces n-tās reizes dienā.. bet nav jau jāpiedalās obligāti visiem.. bet tikai tiem, kas var palīdzēt.. t.i. tev vajag jautājumu atrisināt.. pieej pie projektu vadītāja.. un kaut vai 100x dienā jautā utt. un viņš ja var, palīdz, ja ne, tad atrod kādu citu, kas var palīdzēt risināt, konkrētās dienas uzdevumus.

 

p.s. smēķētājiem => ko sakat, par eletroniskām cigaretēm? varbūt pēdējais laiks tās pamēģināt.. nebūs smakas (neesmu gan izmēģinājis.. bet tā vismaz internetā runā).. būs tas pats process.. arī nikotīns būs.. utt.. varbūt pat atmetīsiet.. un ta varēs, likt iekšā kko bez nikotīna.. vai vnk pasūkāt to cigareti neaizdedzot.. tad ticu, ka tam pasākumam varētu būt visi pieminētie plusi.. un paliktu tikai viens mīnuss no darba devēja puses.. ka to darāt nepamatoti un pārāk bieži.. jo ejot uzpīpēt.. iet tā pat vien.. bet ja iet jautāt kko projektu vadītājam, tad ticu, ka tāpat vien neiesi tukšus salmus kult, ja vien nav labākas draugs vai vēl kas nu tur ;)

Link to comment
Share on other sites

jap.. taisam sapulces n-tās reizes dienā.. bet nav jau jāpiedalās obligāti visiem.. bet tikai tiem, kas var palīdzēt.. t.i. tev vajag jautājumu atrisināt.. pieej pie projektu vadītāja.. un kaut vai 100x dienā jautā utt. un viņš ja var, palīdz, ja ne, tad atrod kādu citu, kas var palīdzēt risināt, konkrētās dienas uzdevumus.

Nu tad šeit rodas domstarpības, kas īsti ir sapulce?

Vai sapulce no diviem cilvēkiem skaitās sapulce?

 

Pārējiem

Nu tad neklusējiet, ejiet aizrādiet, nevis izklāstiet forumā sasāpējušas tēmas..

Ja boss smēķē, tad sāciet no viņa..

Ja tēvs savā mājā smēķē, tad arī sakiet, nu vecīt nesmēķē savās mājās, jo man nepatīk tava smaka.

 

Baigi kašķīgie čaļi jūs esat. Un oža jums arī ir kā supermenam, jūtat viņa smaku vairāku metru attālumā, jeb jums ofisā visi sasēdināti kā skolas solos?

 

Es kad vispār nesmēķēju, nekad neņēmu vērā to, ja kāds paiet garām ar cigarešu smaku. Cita lieta ir kad smēķē telpās, tas man arī riebjas.

 

Es tagad necenšos pierādīt, ka smēķēšana ir laba lieta. Tā ir tieši otrādi - ļoti slikta. Tie kuri nekad nav smēķējuši, tad labāk arī nesāciet.. :)

 

P.S. Gribu uzsvērt to, ka vīriešiem nav jābūt tik kašķīgiem. Jāprot nepievērst uzmanību tām lietām, kas jums traucē.

Edited by Maaren
Link to comment
Share on other sites

Man ir tāda sajūta, ka nikotīns rada arī lielu pašlepnuma sajūtu. Kā vispār smēķētājs var argumentēt par to, ka smaka netraucē?

Gribu uzsvērt to, ka vīriešiem nav jābūt tik kašķīgiem. Jāprot nepievērst uzmanību no tām lietām, kas jums traucē.

Zini ko... Man nav jābendē sava veselība pieturā ostot cigarešu dūmus un ostot smēķētāju brīnišķīgās elpas tikai tāpēc, ka jums nav gribas spēka, lai atmestu. VECI!

Link to comment
Share on other sites

Zini ko... Man nav jābendē sava veselība pieturā ostot cigarešu dūmus un ostot smēķētāju brīnišķīgās elpas tikai tāpēc, ka jums nav gribas spēka, lai atmestu. VECI!

Smēķētāji arī ir dažādi. Es pieturā vienmēr paeju tālāk no cilvēku pūļa.

Link to comment
Share on other sites

 

Tie kuri teica, ka riebjas pīpētāju smaka. Vispirms mēģiniet savā galvā nosist savus "tarakānus", jo tādu sīkumu dēļ stresojot, var arī iekrist dziļā depresijā, ņemot vērā to, ka pīpētāji ir VISUR.

Biju uz gadu atmetis smēķēšanu un nekad man nav traucējis neviens cits smēķētājs, dažreiz pat pats ar viņiem gāju uz smēķētavu, kompānijas pēc.

 

 

te nu gan tu ABSOLŪTI garām runā!

 

es arī esmu pīpējis, esmu metis nost (2x), un tad, kad neesmu pīpētāju rindās, gribu sist nost tos, kuri smird man blakus - man tā smirdoņa tracina daudzreiz vairāk, kā lielākajai daļai, kuri vispār nekad nav pīpējuši

man iepriekšējā darbā bija situācija, ka vienbrīd nācās sēdēt kopā ar pīpmaņiem - es vadībai pateicu - vai nu tie pasaka pīpmaņiem, lai dara ko lietas labā un nesmird, vainu meklē citu telpu (pīpmaņiem teicu tieši to pašu). nākamais variants, protams, ir meklēt citu darbu :)

un visvairāk tracināja, ka par projektu nāk ar mani runāties PĒC pīpēšanas, nevis atnāk, parunā, un tad iet pīpēt.

 

smirdēt blakus nepīpētājiem ir klaja necieņas izrādīšana tiem ...

Edited by capsx
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...