Jump to content
php.lv forumi

Cik reizes apskatīti jaunumi


snach15

Recommended Posts

tātad izveidoju webam News sistēmu, webā ieejot rādas ņews tikai maza daļa... uzpiežot uz news tad tik var redzēt visu rakstu, pievienoju tādu lietu kad piemēram atverot full news pieskaita +1 datubāzē .. bet šobrīd neliela problēma .. itkā pieskaitas bet problēma ir tajā kad atveru full news tad pieskaita +1 un kad uzpiežu piemēram uz files,images vai kautko citu .. kautvai izeju no weba .. tad pieskaita vēlvienu +1 .. rezutlātā atverot FUll news man pieskaita +2 ... kā varētu risināt šo problēmu? pēc tam kad atveru full news un piemēram uztaisu refresh man jav pieskaita +3 un pēc aizvēršanas +`1 .... ar coocijiem kautko vai kā citādi panākt rezultātu ?

 

Full news scriptā man ir Quērijs ...

mssql_query("update full_news set i_reizes = i_reizes + 1 where news_id='$news_id'");

Link to comment
Share on other sites

Vispirms atbildi uz tādu jautājumu : kas ir svarīgāk : cik bieži ir bijis apskatīts gadu vecs raksts , vai kāda aktivitāte ir bijusi šīs nedēļas/mēneša rakstos ?

nav te sakara ar gadu veciem jaunumiem ... šajā ziņa vecās ziņas paši dzēsīsim... vajg skaititāju kautvai 2 gadus stāvēs jaunumi bet vajg uzskaitīt skaitu cik reizes ir apskatīti jaunumi ..

Link to comment
Share on other sites

...ja 0 + 1 sanāk 2, tad raksti 0 + 1 - 1 un sanāks 1. =)

da ladna .. rezultāts vienozīmīgi tad būs 0 ... vnk nezinu kāpēc bet notiek laikam šadi .. kad tiek atvērts Full news nostrādā query un kad tiek aizvērts tad arī nostrādā querty .. tur tas joks slēpjas .. tikai nevaru saprast kāpēc tā notiek ...

Link to comment
Share on other sites

Nu atļauj vienam user'im / IP nobalsot tikai vienu reizi. Un viss. Cepumus var elementāri apiet. Datubāzē saglabā, ja jau attiecīgais user's / IP jau ir skatījušies attiecīgo ziņu.

Link to comment
Share on other sites

Nu atļauj vienam user'im / IP nobalsot tikai vienu reizi. Un viss. Cepumus var elementāri apiet. Datubāzē saglabā, ja jau attiecīgais user's / IP jau ir skatījušies attiecīgo ziņu.

nav vajadzības tur ip glabāt speciāli priekš news statikas ... nu un kad tos coocies apies? ko tad man uzhackos +2 apmeklējumus? :D

varētu kāds uzrakstīt varbūt kā varētu uztaisīt cepumu nu pieņemsim uz 5 minūtēm ..

Link to comment
Share on other sites

nav vajadzības tur ip glabāt speciāli priekš news statikas ... nu un kad tos coocies apies? ko tad man uzhackos +2 apmeklējumus? :D

varētu kāds uzrakstīt varbūt kā varētu uztaisīt cepumu nu pieņemsim uz 5 minūtēm ..

 

 

laikam nesapari cepumu apiešanas jēgu :D

ja jau pats saki pieskaita 2 reizes.. tad kapēc nepiestaitīt 2 milj reižu?

 

ieklausies no sākuma :)

 

ja ziņas apskata tikai reg lietotāji tad pietiek ar viņu kkādu id, ja gan reg gan ne.. tad ip ir reaalaakais risinaajums..

Link to comment
Share on other sites

laikam nesapari cepumu apiešanas jēgu :D

ja jau pats saki pieskaita 2 reizes.. tad kapēc nepiestaitīt 2 milj reižu?

 

ieklausies no sākuma :)

 

ja ziņas apskata tikai reg lietotāji tad pietiek ar viņu kkādu id, ja gan reg gan ne.. tad ip ir reaalaakais risinaajums..

tiešām ip ir vienīgāis efektīvais variants? varbūt ifu var savienot ar GET un šito situāciju tā varētu risināt?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...