Jump to content
php.lv forumi

apache charset


Recommended Posts

a ar to default charset arī kaut kā nepietiek...

 

no sākuma ne IE, ne FF nerādīja kārtīgi ne utf-8, ne win-1257 lapas, bet tad uzliktu adddefaulftcharset uz utf-8, un utf-8 lapas aizgāja. kad to nomainīju uz windows-1257, efekta nebija. tanī konfiga failā bija minēta adrese, kur varot pasmellties par charsetiem, bet nekā prātīga tur neatradu.

 

varbūt problēma kaut kur citur?

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
ar <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=windows-1257"> nepietiek?

11655[/snapback]

 

Nepietiek!

Vismaz ieksh apache 2.0.48 man windows-1257 bija config failaa ekskluziivi ar rocinju jaapievieno, lai browseris ariii peec refresh atteelotu lv burtus korekti.

Uz apache 1.3.27 man liekaas, ka viss iet uz defaulto konfiguraaciju.

Saakumaa shii probleema man izraisiija reaalo WTF emociju guuzmu :)

Link to comment
Share on other sites

tā viš i, laikam

/me joprojām varāk uzticās php 4x un apache 1.3.x versijām, nero 5x (kaut gan šķiet, ka drīz arī 6tā engīnis būs ok) un vēl dažu softu "vecākām" versijām

12489[/snapback]

 

Jaa, paarbaudiitaas veertiibaas IR speeks! :rolleyes:

Par php5 - viena nerazha ir taada, ka daudzas lietas, kas php4 uz E_ALL iet bez jebkaadas pljurksteeshanas, php5 tomeer meedz izmest visaadus nepatiikamus pazinjojumus. Ehh... backward compatibility. :ph34r:

Taapat arii apache2 vismaz uz win2k kastes uzvedas nestabilaak par 1.3.x :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Par php5 - viena nerazha ir taada, ka daudzas lietas, kas php4 uz E_ALL iet bez jebkaadas pljurksteeshanas, php5 tomeer meedz izmest visaadus nepatiikamus pazinjojumus. Ehh... backward compatibility.  :ph34r:

12500[/snapback]

Ja gribi progresu, kādā momentā ir jāatsakās no backward compability.

Link to comment
Share on other sites

Ja gribi progresu, kādā momentā ir jāatsakās no backward compability.

12506[/snapback]

 

Laikam jau gan... Bet tomeer dumi... ja ir masiiva php aplikaacija prieksh php4, tad, ja mani intereseejoshs hosteetaajs php4 vairs nepiedaavaa, tad viss jaaportee uz php5... neenu nav jau tik gruuti, bet tomeer... :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...