Jump to content
php.lv forumi

CMS "Tinymce" uzstādīšana


bblv

Recommended Posts

Hello..

 

Protams jāsāk ar to , ka esmu iesācējs web programmēšanā un visu apgūstu pašmācības ceļā jau vairākus gadus.

 

Tagad apgūstu teksta redaktora piesaiste web lapai. Biju izmēģinājis vēl citus CMS variantus, bet ar šito variantu man izdevās tikt vistālāk.

 

Bet arī šajā variantā radās jautājumi, kurus nespēju pārvarēt. Tātad, Tinymce jau gatavam piedāvātam variantam izveidoju klāt dump.php ,post.php, post.txt , kuri ir nepieciešami un piemēru ņēmu arī gatavu.

 

Viss it kā darbojas. Teksta redaktors links mans piemērspievieno attiecīgo informāciju ko ierakstam tajā. Dati saglabājas uz post.txt un tiek atrādīti, iznesti dump.php, kuru saikni nodrošina post.php. Tas viss ir jauki, bet man vajag, lai teksta redaktorā full.html tiek rādīti, atspoguļoti esošie dati no post.txt un veicot izmaiņas teksta redaktorā dati tiek pa jaunu saglabāti post.txt dzēšot iepriekšējo informāciju. Tagad ir tā, ka jaunā informācija tiek rakstīta klāt post.txt un nav iespēja to saglabāto info. aplūkot teksta redaktorā, tikai mans ievadītais tekstiņš "Teksts ko vēlos papildināt". Pielikumā iemetu attiecīgos failus.

 

Ceru, ka sapratāt ko es domāju un gribu panākt. Būšu ļoti pateicīgs par sniegtām atbildēm!

 

Bruno

dump.php

post.php

full.html

Link to comment
Share on other sites

$fp = fopen("fails.txt", 'w');
fwrite($fp, $ko_rakstīt_failā);
fclose($fp);

Pārraksta visu faila saturu.

$faila_saturs=file_get_contents("fails.txt");

Nolasa faila saturu stringā.

 

Vai arī es kaut ko ne tā sapratu?

 

Paņem - file_get_contents()

Ieliek (izveido jauno failu, ja tāda nav) - file_put_contents()

Link to comment
Share on other sites

olee..

 

Paldies Rincewind un briedim par atbildēm. Priecājos jau par sasniegto rezultātu, bet problēma sekojoša. Tad, kad caur FireFox lasa lapu, viss ok , saglabājas bez gļukiem un nolasa. Bet kad lasa lapu caur Explorer, tad ielādējoties eksistējošiem datiem no fail.txt garumzīmes un mīkstinājumus ielādē ķeburus. Kas varētu būt par vainu ar koda nolasījumu? Te būs jaunais links testam

 

Un vēl nesaprotu ko tu domāji ar šito:

 

Paņem - file_get_contents()

Ieliek (izveido jauno failu, ja tāda nav) - file_put_contents()

 

Kur man viņus paņemt un kur izveidot? Nesapratu, lūdzu paskaidro sīkāk.

 

Runājot par CMS pievienošanu datu bāzei, protams, ka tā būs ideāli un tas būs mans nākamais jautājums ;)

 

Bruno

Link to comment
Share on other sites

olee..

 

Paldies Rincewind un briedim par atbildēm. Priecājos jau par sasniegto rezultātu, bet problēma sekojoša. Tad, kad caur FireFox lasa lapu, viss ok , saglabājas bez gļukiem un nolasa. Bet kad lasa lapu caur Explorer, tad ielādējoties eksistējošiem datiem no fail.txt garumzīmes un mīkstinājumus ielādē ķeburus. Kas varētu būt par vainu ar koda nolasījumu? Te būs jaunais links testam

Pamēģini ielikt HTML lapā aiz uzreiz aiz <head>:

<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8">

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...