Jump to content
php.lv forumi

Par autortiesībām


Mr.Key

Recommended Posts

Vienā topikā, kur tika aizskartas attēlu autortiesības, jau ieminējos.. Tātad, tāda lieta.. ja jūs klausāties radio, tad padomājiet LABI! :)

 

Runājot par bildēm, tas jau vēl ir sīkums.

 

Vēlāk iemetīšu netēmā, kur Latvijas Radio studijā bija AKKA/LAA pārstāvji, kas skaidroja, ka ja darba laikā klausās radio, tad ir jāmaksā par licenci. PAT TAD JA JŪS STRĀDĀJAT MĀJĀS (mājas birojā)! Jo, klausoties radio/mūziku, jums pieaug produktivitāte, un jūs veicat komercdarbību... Tagad viņi plosās pa reģioniem un ņem mazos kantorus pie dziesmas.

 

P.s. Lapa ir ok.

 

 

http://www.latvijasradio.lv/program/1/2010/10/20101028.htm (9:07)

Edited by Mr.Key
Link to comment
Share on other sites

Ir laiks pieprasīt kompensācijas no AKKA/LAA

Viņi jau nekādu atbildību ne par ko nenes, kasieri un rēķinu izrakstītāji.

Bet nu dikti jocīgs formulējums. Ja man piemēram netālu no biroja būtu maiznīca no kuras nāktu visas patīkamas smaržas, man ko, maiznīcai būtu par kaut ko jāmaksā? Ja tā, tad es tūlīt uz visām ielām salikšu gaisa jonizētājus un no visiem naudu kāsīšu (ja viņš veselīgāk brīvo laiku pavada tad tak arī strādā labāk).

Link to comment
Share on other sites

Viņi jau nekādu atbildību ne par ko nenes, kasieri un rēķinu izrakstītāji.

Bet nu dikti jocīgs formulējums. Ja man piemēram netālu no biroja būtu maiznīca no kuras nāktu visas patīkamas smaržas, man ko, maiznīcai būtu par kaut ko jāmaksā? Ja tā, tad es tūlīt uz visām ielām salikšu gaisa jonizētājus un no visiem naudu kāsīšu (ja viņš veselīgāk brīvo laiku pavada tad tak arī strādā labāk).

Par šito bija pasaka laba - iznāk maiznieks un sāk lamāt pie tās stāvošo cilvēku, par to, ka jāmaksā. Šim naudas nav, tāpēc maiznieks saka, ka būs pēriens. Par ko šis saka - "labi, per manu ēnu". :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...