Jump to content
php.lv forumi

iframe, html, JavaScript,php? kā panākt?


Dj_L@tvian

Recommended Posts

Sveicināti!

 

Jau uzreiz atvainojos par iespējams stulbo jautājumu, bet te nu es esmu atkal atnācis lūgt padomu par lietu, kas mani nomoka :D

 

Zināms ka pieejami dažādi veidi, kā savā mājaslapā ievietot citu mājaslapu saturu un dažādas citas lietas, bet tas jau Jums nav jāskaidro..

 

Tātad:

 

1. gribētos uzzināt vai ir iespējams izmantojot:

 

<iframe> </iframe> tagu ar visiem parametriem, panākt tā, ka no konkrētā <iframe> loga vajadzīgajā vietā parādās tikai konkrēti bloki un konkrēta informācija?

 

2. Ja ir iespējams, kur smelties šādu informāciju, ko būtu labāk izmantot, no pieejamajām attēlošanas valodām?

 

 

Paldies jau iepriekš!

Link to comment
Share on other sites

Ja domaini ir dažādi, tad bez otras lapas īpašnieku/izstrādātāju piekrišanas tas nebūs iespējams.

Jebkurā gadījumā informācija par šo tēmu ir. Google: cross-domain iframs js

 

Ja domaini ir vienādi, tad strādājam kā parasti ar js, izmantojot parent un iframe.contentDocument objektus.

 

Ja ifreima lapa izmanto parent lapas sudomainu, tad var vienkārši uzsetot document.domain un tālāk darboties kā iepriekšējā punktā aprakstīts.

 

Ja nu tev ir vajadzīga tikai daļa informācijas, tad iesaku apsvērt domu par lapas sources ielasīšanu, izpārsēšanu citiem līdzekļiem un kešošanu savā pusē.

Edited by marcis
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...