Jump to content
php.lv forumi

Loading.. kamēr izpildās inserts uz db


senters

Recommended Posts

Gribētu optimizēt lapu ar vienu fīču - kamēr izpildās notikuma inserts (tajā iekšā ir inserts uz db un attēlu resize+upload uz serveri) man vajadzētu, lai lietotājs tajā brīdī nevarētu neko nospiest (refrešot utt) un lapā būtu kautkāds progress bārs.

 

Šo gribētos panākt ar jquery, tas ir iespējams? Varbūt kāds tutorials/piemērs ko var iedot apskatīt?

 

 

Kādēļ šo gribu: Inserts izpildās diezga ilgi, tādēļ lai nerādītu vnk baltu lapu un nebūtu jāgaida skatoties browzera progresbārā. Kāds cits centīsies vēl refrešot, kas aprautu insertu vai uztaisītu dubultpostu.

Link to comment
Share on other sites

Emm .. vispār jau ļoti iespējams, ka problēmas cēlonis ir līka DB struktūra , vai kaut kas tamlīdzīgs.

Tad vēl ir iespejams pašu failu uploadu uztaisīt ar JS http://valums.com/ajax-upload/ .

 

Un tu jau vari pa priekšu izdrukāt visu HTML'u kas satur "Loading ... please wait" , un tad tikai sākt rakstīt datus DB un apstrādāt bildes.

Link to comment
Share on other sites

Ja gribas probress-bāru, jāņem kāds no gatavajiem uploaderiem, nekodēs tak savu.

Es izmantoju http://valums.com/ajax-upload/, bet vispār jau viņiem visiem ir onSubmit un onComplete eventi. Atbilstoši var lapā pogas atslēgt ($("#id").attr("disabled", "disabled");) un ieslēgt ($("#id").removeAttr("disabled");)

Edited by Rincewind
Link to comment
Share on other sites

Es attēlu uploadoju defaultā caur html formu, bet brīdī kad submito formu tiek uploadots un sagriezts attēls. Tieši šajā brīdī pašā lapā prasītos pa vidu spinneri (loaderi) un līdz ko ieinsērtojas / uploadojas tiek aizmests uz sākumu (index.php).

 

Šīs fīčas, ko nopostējāt, ir priekš paša attēla uploada.

Edited by senters
Link to comment
Share on other sites

mootools ir tāda funkcija, domājams jquery arī jābūt līdzīgai:

 

var myRequest = new Request({

url: 'image.jpg',

onProgress: function(event, xhr) {

var loaded = event.loaded, total = event.total;

 

console.log(parseInt(loaded / total * 100, 10));

}

});

 

myRequest.send();

 

starp citu, ja liela tabula un sarezžģīta indeksu sistēma, tad lēni inserti ir norma, labāk lēns inserts nekā lēns selekts...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...