Jump to content
php.lv forumi

LMT Mazcenas telefons


misters

Recommended Posts

Nesmu LMT klients, esmu 19 gadus vecs. Vai man lmt centrs dos mazcenas telefonu, ja man nav patstavigas darbavietas, esmu students.

Draugi ir teikusi ka nedos, ja nu vienigi tikai ar galvotaju, un ja taa ir, tad tas man liekas ir pilnigs apsurds, jo kaa gan sie operatori piesaista jaunus klientus, ja vnk neljauj par tadu kluut! ?

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

Ta tele2 toč ka dod, bet skoties pie kāda Dīlera un kur pērc, citi pat nosaka, ka telefons nevar būt dārgāks pa 100 Ls, utt.. aizej uz tele2 nomet pasi un paņem telefonu. LMT pārsvarā tiešām izvērtē, kas varēs samaksāt un kas nē, un par to gribot negribot jāsaka tnx, savādāk jaunieši paņem telefonus, kurus nevar samaksāt un pēc tam sludinājumos jaunus, iepakojumā, ar garantijām tirgo nost.

 

Otrs, ko varu piebilst, seko līdzi, uz kādiem notiekumiem, tarifiem tev dod telefonu, ir bijuši daudzi gadījumi, ka vienkārši iesmērē, aiziet jauna meiča uz veikalu, paņem telefonu un pēc tam skatās, ka pieslēgti pieslēgumi pa 10 Ls, kaut gan pats pliks telefons maksā vien 60 - 80 Ls. Tad nu divus gadus maksā šamiem 10 Ls par telefonu, pieslēgumu, kur reāli pirkums ir crap.

Link to comment
Share on other sites

Nesmu LMT klients, esmu 19 gadus vecs. Vai man lmt centrs dos mazcenas telefonu, ja man nav patstavigas darbavietas, esmu students.

Draugi ir teikusi ka nedos, ja nu vienigi tikai ar galvotaju, un ja taa ir, tad tas man liekas ir pilnigs apsurds, jo kaa gan sie operatori piesaista jaunus klientus, ja vnk neljauj par tadu kluut! ?

Paldies!

Viss atkarīgs no tavas kredītvēstures.

A ko tad šie dara ar priekšapmaksas klientiem ?

 

KAtrā klientu apkalpošanas centrā operatoriem ir jāizvērtē katra klienta personība(maksāt spēja, nemaksāt spēja, vecums, u.t.t.)

 

Un viņš arī lemj, dot vai nedot !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...